Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• E-PAPIEROS. Polecam wszystkim.

Rewelacja. Same plusy. Pozdrawiam.

no i zakazy palenia ponoc nie obejmuja tego rodzaju uzywek

Komentarz

gorzej jak ktos do e-papierosa w knajpie dostanie e-piwo...

Komentarz

e-piwo... Skusilem sie na e-papierosa, ale jakos nie spelnilo to moich oczekiwan. Zostalem przy naturalnym produkcie. Byc moze nieodpowiednio uzupelnialem liquidem. Nie wiem. Ale draznilo mnie szybkie wyczerpywanie baterii i wlasnie czesto wyciekajacy plyn przy zaciaganiu sie. A uzupelnialem go zgodnie z zalecana iloscia. Jak probowalem mniej dawac, to znowu w ogole nie bylo dymu. Chyba mnie ten e-papieros przerosl

Komentarz

Zamieszczone przez Adrian
          e-piwo... Skusilem sie na e-papierosa, ale jakos nie spelnilo to moich oczekiwan. Zostalem przy naturalnym produkcie. Byc moze nieodpowiednio uzupelnialem liquidem. Nie wiem. Ale draznilo mnie szybkie wyczerpywanie baterii i wlasnie czesto wyciekajacy plyn przy zaciaganiu sie. A uzupelnialem go zgodnie z zalecana iloscia. Jak probowalem mniej dawac, to znowu w ogole nie bylo dymu. Chyba mnie ten e-papieros przerosl
          Miałem te same dylematy. Bateria się wyczerpie i co ja biedny pocznę ? Dlatego kupiłem e-cygaro. Bateria trzyma 3 dni (ze względu na wielkość). Wyciekanie płynu już zostało praktycznie zlikwidowane w nowoczesnych e-papierosach. Tak, że zachęcam. Szkoda zdrowia i pieniędzy na zwykły "wyrób". Pozdrawiam.

Komentarz

ja próbowałem zachęcony przez Gabrysię... niestety nie potrafiłem się przestawic. Ale gorąco kibicuje tym którzy zmienili naturalne na e

Komentarz

Zamieszczone przez Ścibor
              ja próbowałem zachęcony przez Gabrysię... niestety nie potrafiłem się przestawic. Ale gorąco kibicuje tym którzy zmienili naturalne na e
              Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnego argumentu na to, żeby wrócic do "normalnych" fajek. Sorry. Jest jeden argument- jak mi spadnie fortepian na głowę, to może zamienię. Pozdrawiam.

Komentarz

W dobrym kierunku idzie. Polecam MILD X6. Bateria wystarczy na min. 2 dni. Nie ma strachu, że nagle w nocy zabraknie "palenia". Pozdrawiam i zachęcam.

Komentarz

Następny, najważniejszy dla mnie argument na rzucenie palenia: Ponad 9 zł podatków w paczce papierosów Od nowego roku wzrosną też ceny wyrobów tytoniowych. Akcyza na papierosy wzrośnie o 4 %. Z szacunków Tax Care wynika, że już dziś podatki, tj. akcyza i VAT stanowią 77% ceny paczki papierosów (obliczenia dla paczki twardych Marlboro: 12 zł cena detaliczna, w tym 7 zł akcyzy i 2,24 zł podatku VAT; warto podkreślić przy tym, że VAT liczony jest od całej ceny, czyli mamy tu de facto opodatkowanie podatku). Żebym miał płacić POdatek od palenia i to w takiej wysokości najgorszemu "rządowi" nierobów i darmozjadów ? NEVER !!!! O zdrowiu nie wspomnę. Pozdrawiam.

Komentarz

poki nie wymysla e-raka zawsze bedzie to mialo powalajace plusy zdrowotne a pewno i od 1 stycznia 2012 rowniez finansowe. a mozna tam sobie regulowac moc? czy narzucona jest odrazu wraz z rodzajem papierosa?

Komentarz

paliłem długo i dużo zwykłe fajki, e-papierosa testowałem już w zeszłym roku (collins, mild), dla mnie to zwykły szajs. Po jakimś czasie wraca się do normalnego palenia. Jak się nie chce palić wystarczy silna wola, z dnia na dzień i już. Teraz leci drugi tydzień jak nie palę. Powodzenia.

Komentarz

Zamieszczone przez Grzegorz
                        paliłem długo i dużo zwykłe fajki, e-papierosa testowałem już w zeszłym roku (collins, mild), dla mnie to zwykły szajs. Po jakimś czasie wraca się do normalnego palenia. Jak się nie chce palić wystarczy silna wola, z dnia na dzień i już. Teraz leci drugi tydzień jak nie palę. Powodzenia.
                        Podstawowa zasada- TRZEBA CHCIEĆ RZUCIĆ JARANIE. Jak się nie chce, święty Boże nie pomoże. E-papieros jest pomocny w ułatwieniu rzucenia palenia, ale trzeba chcieć. Inna sprawa, nie potrafię sobie wyobrazić, jak można wrócić do palenia normalnych fajek. Przecież to jest totalny syf i po e-papierosie jest to zamiana siekierki na kijek. Pozdrawiam.

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
                          poki nie wymysla e-raka zawsze bedzie to mialo powalajace plusy zdrowotne a pewno i od 1 stycznia 2012 rowniez finansowe. a mozna tam sobie regulowac moc? czy narzucona jest odrazu wraz z rodzajem papierosa?
                          Można sobie wybrać odpowiedni smak oraz odpowiednią moc. Jest oczywiście też moc zerowa. Wybór jest duży. Pozdrawiam.

Komentarz

Kiedyś prubowałem - ale niestety zle dobrany i ciagle piłem liqud, Teraz zainwestowałem w Volish Ego2 , kopci jak parowóz (clearomizer) bateria rewelka kupiłem tydzien temu i dalej dziala, do analoga ciągnie, jednak w tym momencie mozna buchnąc z efajki i jakos to pomaga, mam jednag nieodparte uczucie ze po tygodniu palenia czuje sie ocięzały, zmęczony i wciąz spiacy ... mieliscie takei doswiadczenia ? uzywal liquidu 14(sredniego)

Komentarz

Zamieszczone przez Andrzej
                              Kiedyś prubowałem - ale niestety zle dobrany i ciagle piłem liqud, Teraz zainwestowałem w Volish Ego2 , kopci jak parowóz (clearomizer) bateria rewelka kupiłem tydzien temu i dalej dziala, do analoga ciągnie, jednak w tym momencie mozna buchnąc z efajki i jakos to pomaga, mam jednag nieodparte uczucie ze po tygodniu palenia czuje sie ocięzały, zmęczony i wciąz spiacy ... mieliscie takei doswiadczenia ? uzywal liquidu 14(sredniego)
                              Witam. Z czasem nabierze Pan doświadczenia w napełnianiu wkładów. Ja też trochę piłem, ale już jest ok. Najlepiej na początku kupić mocny liquid (18) o wyrazistym smaku- polecam wiśniowy. Nie trzeba rękami i nogami bronić się przed analogami. Ja po 4-rech dniach zapaliłem próbnie zwykłą faję i o mało nie zwymiotowałem, co tym bardziej umocniło mnie w chęci rzucenia palenia. Teraz już nawet e-papieros nie ciągnie mnie za bardzo, powiem tak, mogę żyć bez palenia zarówno analoga, jak i e-fajki. Namawiam do dalszych wysiłków. Będzie tylko łatwiej. Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                              X