Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Po kolędzie u Dresa :)

http://www.youtube.com/watch?v=93d5XtelM_0

katastrofa, jak komuś to imponuje i kogoś to bawi to życzę powodzenia... poziom intelektu ten sam co tych dresów bezmózgich...

Komentarz

Kasiu, tutaj raczej nie chodzi o tego konkretnego dresa... Koleś jest głupi na pewno ale zwróć uwage że powyższy link stał się popularny. Coraz więcej, głównie młodych ludzi zaczyna mówić głośno o czarnych krwiopijcach i z tego powinniśmy się cieszyć Mam nadzieję że za 20-30 lat KK będzie na poziomie kościoła w Czechach!

Komentarz

Nie każdy potrafi to zauważyć, niektórym mocher zasłania

Komentarz

Zamieszczone przez Andrzej
          Nie każdy potrafi to zauważyć, niektórym mocher zasłania
          Najłatwiej nazwać kogoś moherem, prawda? Bo to takie poprawne politycznie, wszyscy się bedą smiali i zaraz ktoś poprze. Nie chcę przyjmowac księdza to nie przyjmuję, a takie zachowanie to po prostu zwykły debilizm i brak odrobiny kultury. Kościół ma swoje na sumieniu, to prawda, ale do takich zachowań nie dorabiajmy ideologii, po prostu dziś jest moda na plucie na Kościół. I tyle.

Komentarz

Panie Andrzeju, piszę się "moher" to po pierwsze... Po drugie moją sprawą jest czy ja wierze, czy nie. Moje poglądy polityczne, religijne zostawiam dla siebie... Jeśli mi nie pasuje, nie przyjmuje ksiedza po kolędzie, i tyle... Głupi żart, na poziomie właśnie dresiarzy spod stadionu... mnie osobiście to nie rozbawiło... I Piotrze ja myślę, że nie chodziło o podniesienie dyskusji na temat krwiopijców w czarnych pelerynach, autorom filmu chodziło o to, żeby "zabłysnąć" na you tubie, nie podejżewałabym ich o to, żeby chcieli rozpoczynać rozmowe na ten temat, bo są za głupi na to... A wie Pan Panie Andrzeju, czym ludzie inteligentni różnią się od takich glonojadów z filmu?? Bez względu na przekonania, wiarę potrafią do każdego odnosić się z szacunkiem... A tego zdecydowanie zabrakło...

Komentarz

A tak z drugiej strony to matka jednego z ministrantów, wypowiadająca się, w miarę racjonalnie mówiła i "+" dla Niej, no może po za tym że zna Wszystkich i wie o Nich wszystko hihi

Komentarz

Pracuję...
              X