Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• REKORD RENAULT 2010 !!! RAZEM PO REKORD !!!

W imieniu Renault Laguna Klub Polska zapraszam 17 lipca 2010 roku wszystkich Klubowiczów jak i niezrzeszonych użytkowników aut Renault do udziału w próbie bicia rekordu na największą kolumnę aut tej marki na torze Poznań. Impreza ma być jednym z punktów największego wydarzenia sportów motorowych w Polsce, czyli N-GINE Renault F1 Team Show z Robertem Kubicą w roli głównej. Atrakcjami N-GINE Renault F1 Team Show będą również : - przejazd bolidu Renault F1 - przejazd bolidu Formuły Renault 2000 - przejazd Megane Trophy - przejazd Karoliny Czapki - pokaz RK Kart - wystawa samochodów tuningowanych - symulatory wyścigowe - namioty z mnóstwem atrakcji dla tych dużych jak i najmłodszych - i....MY, czyli próba bicia rekordu na największą kolumnę aut marki Renault !!! MUSISZ TAM BYĆ !!! Liczy się każdy samochód z rombem na masce...mały, duży i ten wielki Do pobicia mamy 565+1 samochodów i razem damy radę !!! Rejestracja uczestników możliwa na stronie www.REKORD.RenaultLaguna.pl oraz w wydzielonych punktach na terenie imprezy. !!! NIECH BĘDZIE O NAS GŁOŚNO !!! kontakt: Tomasz Szałapski mobil: 605 190 901 e-mail: Bizon@RenaultLaguna.pl ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- DEFINICJA REKORDU Rekord obejmuje najdłuższą paradę aut Renault i jest mierzony ilością aut uczestniczących w tej paradzie. Dla potrzeb tego rekordu auto Renault jest rozumiane jako każde auto produkowane w przeszłości lub obecnie pod marką Renault. Parada musi przejechać trasę 3.2km od startu do mety. Cała kolumna aut musi być w ruchu. Odległość między autami powinna wynosić ok. 2 długości auta. Wszystkie auta muszą przejechać linię mety po przejechaniu całej trasy parady. Jeśli jakieś auto nie dotrze do mety, nie może być doliczone do rekordu.[/center] ps poprzedni rekord padł 20 czerwca 2004 w Belgii i wynosi 565 samochodów marki Renault jadących w jednej kolumnie[color=green] LINK DO STRONY IMPREZY ---> http://www.rekord.renaultlaguna.pl/ Ciągniki też mile widziane pozdrawiam

Ja już się jakiś czas temu zapisałem do toru mam 300 metrów :P

Komentarz

Ja się chyba tez zapisze.... Mam troszke dalej niz kolega o ładnym imieniu , ale i tak wrato się Renią pokazać...

Komentarz

Warto, warto tym bardziej, że dla uczestników bicia rekordu ma być darmowy wjazd na teren toru oraz parking na torze

Komentarz

to i ja moze polece ? auto musi byc umyte? bo jezdzic jest komu a myć to niebardzo

Komentarz

Przy Torze Poznań na Orlenie jest myjnia

Komentarz

Ja juz sie zapisalem..... teraz tez zajme sie szukaniem kogos kto umyje autko

Komentarz

o proszę jest jakieś zainteresowanie Plan imprezy: 9.00 – oficjalne otwarcie bram toru animacje i konkursy na scenie oraz atrakcje w miasteczku F1, w tym między innymi*: - pit stop, czyli zmiana kół na czas - human joystick, czyli interaktywna gra zespołowa, w której widownia za pomocą ruchu rąk steruje pojazdem na ekranie - symulatory Formuły 1 - mini tor F1, na którym w wyścigu może jednocześnie brać udział 6 osób - padok Formuły 1 - padok Formuły Renault 2.0 - padok Renault Trophy i Renault Megane GT - bolid F1 – replika 1:1 prawdziwego bolidu F1 - butik Renault F1 Team – oryginale gadżety Renault F1 Team - Szkoła Jazdy Renault – ekspert doskonalenia techniki jazdy - miasteczko Renault Zdunek Clio Cup – samochody rajdowe i zawodnicy Pucharu - zespół motocyklowy POLand POSITION – wśród zawodników: Przemek Saleta i Bartek Ogłaza 11.45 – 11.55 przybycie na tor Roberta Kubicy i powitalne okrążenie po torze w Renault Megane CC 11.55 – 12.15 uroczyste przekazanie Robertowi Kubicy samochodu Renault Megane GT z serii limitowanej Robert Kubica 12.15 – 12.30 Robert Kubica na torze kartingowym z młodymi zawodnikami RK Kart Junior Team 12.30 – 12.40 Robert Kubica sesja autografów 15.15 – 15.40 Robert Kubica na torze w Renault Megane Trophy 15.40 – 15.50 przejazdy po torze: Renault Megane Trophy (Karolina Czapka) i Formuła Renault 2000 (Maurycy Kochański i Jakub Śmiechowski) 16.00 – 16.20 przejazd Roberta Kubicy po torze bolidem Renault F1 Team 16.30 – 16.40 pożegnanie z Robertem Kubicą na torze, przejazd Megane CC 17.30 – próba bicia światowego rekordu na przejazd największej kolumny aut Renault 18.30 – zakończenie imprezy Kto jest zainteresowany więcej szczegółowych informacji znajdzie na forach internetowych różnych klubów Renault na przykład www.krc.cn.pl oraz http://klubrenault.pl/forum/index.php to się spotkamy na miejscu w takim razie kanał CB do komunikacji na imprezie jak na razie ustalono 22

Komentarz

A jak Ja nie mam Laguny??

Komentarz

Piotrek... ja tez nie mam laguny.... prywatnie mam scenica, ale na firmie mamy trzy renowki.... na pewno by sie wyroznialy z tlumu

Komentarz

Cytuję
                      INFORMACJE OGÓLNE 1. Kto ma mozliwośc niech przyjedzie na tor w okolicach 8:30 - 9:00 2. Proszę kierować się samochodami do głownego wjazdu na tor 3. Przy wjeździe ochrona będzie rozdawała karty uprawniajace do wjazdu na teren toru 3. Droga na nasz parking bedzie oznaczona i nie bedzie problemów z rozpoznaniem miejsca ( jedziemy cały czas prosto ) 4. Auta parkujemy w miejscach wyznaczonych przez organizatora 5. Po zaparkowaniu auta potwierdzamy przyjazd i odebramy numer na auto - stanowisko rejestracji/weryfikacji będzie na naszym parkingu 6. O godzinie 17:00 wszyscy muszą być przy swoich samochodach 7. O godzinie 17:30 wjazd na tor i rozpoczęcie próby DEFINICJA REKORDU 1. Rekord obejmuje najdłuższą paradę aut Renault i jest mierzony ilością aut uczestniczących w tej paradzie. 2. Auto Renault jest rozumiane jako każde auto produkowane w przeszłości lub obecnie pod marką Renault. 3. Parada musi przejechać trasę 3.2km od startu do mety. 4. Cała kolumna aut musi być w ruchu, a odległość między autami powinna wynosić ok. 2 długości auta. 5. Wszystkie auta muszą przejechać linię mety po przejechaniu całej trasy parady. Jeśli jakieś auto nie dotrze do mety, nie może być doliczone do rekordu. PRZEPROWADZENIE PRÓBI BICIA REKORDU 1. O godzinie 17:30 wjazd na tor i ustawienie aut w szyku ( 2 rzędy ) 2. Na wyznaczony sygnał rozpoczynamy jedno okrążenie formujące ( ustalenie odległosci między autami i prędkości ) 3. Drugie i trzecie okrążenie jest liczone do rekordu ( jeżeli bedzie więcej aut, to bedzie też czwarte okrążenie - informacja zostanie podana na miejscu ) 4. Podczas trwania próby wszystkie ważne komunikaty i uwagi będą przekazywane na 22 kanale CB 5. Jedziemy zwartą kolumną bez wyprzedzania, "wężykowania" itp. 6. Prędkość należy dostosować do kolumny. Uwaga: w przypadku jeżeli ktoś ( ochrona, policja, służby porządkowe... ) nie będzie chciał Was wpuścić na teren toru, proszę mówić, że bierzecie udział w próbie bicia rekordu Jeżeli będą jakies problemy z wjazdem, to proszę o kontakt. _________________ pozdrawiam Tomek - Bydgoszcz

Komentarz

Zamieszczone przez Tomasz
                        kanał CB do komunikacji na imprezie jak na razie ustalono 22
                        Tutaj może być problem, w Poznaniu ten kanał jest zajęty dość często - propozycja od ludzi z Poznania z forum Megane.com.pl to kanał od 25 w górę - najlepiej 30. Na 23 siedzi Koliber - tak jakby ktoś się zgubił :P Wszystkie auta marki Renault mile widziane - nie tylko Laguna Ja osobiście też pojawię się Sceniciem.

Komentarz

Wysłałem zgłoszenie Widzimy sie w Poznaniu

Komentarz

Jak jedziecie od strony Piły, proponuje nie ładować się w Poznań, tylko w na skrzyżowaniu świetlnym przy Nickel Technology Park w Jelonku - jadąc tędy oszczędzacie czas i km, ale przy wjeździe do Poznania (Smochowic) na ulicy Słupskiej oraz przy hali Hebo w Baranowie na ul.Wichrowej/Rzemieślniczej uważać na fotografa 8-) - ograniczenie do 40 km/h Dla osób jadących od strony Warszawy A2 polecam zjazd z autostrady dopiero w Komornikach tutaj w przybliżeniu "ślimak" na A2 Analogicznie jadąc od strony Świecka oraz od Wrocławia. Jadąc od strony Szczecina polecam wjechać do Przeźmierowa właśnie wiaduktem na ul.Wichrowej. W razie pytań z chęcią pomogę. Wjazd od ulicy Bukowskiej zdecydowanie odradzam - w tej chwili są tam duże przebudowy, mnóstwo świateł i korki non stop. No chyba, że ktoś lubi się kisić w aucie.

Komentarz

no to dla formalności Panowie i Panie !!! http://www.guinnessworldrecords.com/...ars/124031.htm http://renaultlaguna.pl/forum/index....pic=62841&st=0 REKORD JEST NASZ !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X