Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Za cienkie sznurki jesteście... w pińtnastu byście mi rady nie dali. Lewą ręką bym was..bo brawej boję się sam

Komentarz

Hehe .. sznurasie .. zobaczysz te uśmiechy politowania jak się rozbierzesz na plaży.

Komentarz

Kristi chciałaś się wyżyć.. no to ci udostępnił Imć Bogumił możliwości. Jedziesz, jedziesz. Fiutki plastikowe to wiesz... na baterie Głodnemu chlebuniu na myśli czy jak :P?

Komentarz

Zamieszczone przez Krystyna
          hehehe, no masz szczęście, że Cię lubię
          Zamieszczone przez Ścibor
          Kristi chciałaś się wyżyć.. no to ci udostępnił Imć Bogumił możliwości. Jedziesz, jedziesz. Fiutki plastikowe to wiesz... na baterie Głodnemu chlebuniu na myśli czy jak :P?
          To lej go tym mocniej im bardziej lubisz

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
            Zamieszczone przez Krystyna
            hehehe, no masz szczęście, że Cię lubię
            To lej go tym mocniej im bardziej lubisz
            Hutas...ty brykaj na miasto już lepiej. Bierz szympansa swojego niech Cię do zoo odprowadzi i pisz smsy brailem zza kraty

Komentarz

"... bo ja jestem masohista, lubię w łeb dostawać, lubię gdy krew tryska. Ból mnie podnieca więc proszę mnie bij..."

Komentarz

Bo on na strość już taki wyleniały się robi :P

Komentarz

Ja to bym chciała z takim jednym Panem zrobić porządek, co to mnie od wczoraj ściemnia, że zdąży że jak najbardziej, dziś godzina 16.00 i okazuje się że jednak nie zdąży na ten zesrany załadunek!!!@#&*(()_ Ale ze jest strasznie zakatarzony ( lato w końcu mamy) to go oszczędzę i nie wyzwę na pojedynek...Ten ring to nic nie warty, słodzą sobie tylko i komplementy sypią. To chyba nie zda egzaminu ....

Komentarz

Ja mam ochotę na Pana Pawła z Sosnowca.... Jedną paletę 300 kg odebrał z I-61 w dniu 05.08.2009 i do PL-32510 Jaworzno do dzisiaj jedzie....i jedzie.... jedzie... jedzie.... Via RPA, Kongo, Ekwador, słynny Gabon, Czechosłowację, NRD, ZSRR.... jedzie sobie..... nosz ***** jego mać....

Komentarz

Zapomina Pan że nie mamy jednego moderatora to raz. Dwa gwarantuje Panu że moja "ekipa" mimo szalenie zabawnego stylu pisania, i jawnych szdersw z wielu tematów zjadła zęby na transporcie i takich osobach które dość mocno pieją na forum. Zapewniam Pana również że każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie które pozwala mu pisanie tego co pisze w takim właśnie stylu. Nie jesteśmy frustratami, tylko ludzmi którzy kochają to co robią i potrafią sie zarazem z tego smiać. Czy Pan to potrafi? Wątpię w to. Wątpie również żeby było Panu dane napisać 1500 postów z Pana podejsciem i wiedzą. Pozdrawiam!
                      Ja bym Pana Krzysztofa Cisonia poprosił tutaj. Tu sobie inwektywami damy po buzi trochę. Choć wolałbym kompetencjami tak naprawdę choć wiem że nie bardzo jest jak stawać przeciw słabszym od się...

Komentarz

Kurcze Ściborze ubiegłeś mnie :/ nie wolno 2 na 1 a szkoda szkoda. Jak sończysz z Panem daj znać .............jestem następna. ZAMAWIAM ZAMAWIAM

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                          Kurcze Ściborze ubiegłeś mnie :/ nie wolno 2 na 1 a szkoda szkoda. Jak sończysz z Panem daj znać .............jestem następna. ZAMAWIAM ZAMAWIAM
                          Pani Ania jak zawsze waleczna

Komentarz

Zapomina Pan że nie mamy jednego moderatora to raz. Dwa gwarantuje Panu że moja "ekipa" mimo szalenie zabawnego stylu pisania, i jawnych szdersw z wielu tematów zjadła zęby na transporcie i takich osobach które dość mocno pieją na forum. Zapewniam Pana również że każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie które pozwala mu pisanie tego co pisze w takim właśnie stylu. Nie jesteśmy frustratami, tylko ludzmi którzy kochają to co robią i potrafią sie zarazem z tego smiać. Czy Pan to potrafi? Wątpię w to. Wątpie również żeby było Panu dane napisać 1500 postów z Pana podejsciem i wiedzą. Pozdrawiam!
                            Ja bym Pana Krzysztofa Cisonia poprosił tutaj. Tu sobie inwektywami damy po buzi trochę. Choć wolałbym kompetencjami tak naprawdę choć wiem że nie bardzo jest jak stawać przeciw słabszym od się...
                            Paaaanie Sciborze ….nie mam zamiaru sie wyglupiac….

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                              ...juz kobiet nie bije Pani Anno …od wyroku za pobicie zony…

Komentarz

no dawajcie naparzać się widownia czeka !!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X