Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Krzysztof
    Zamieszczone przez Anna
    Kurcze Ściborze ubiegłeś mnie :/ nie wolno 2 na 1 a szkoda szkoda. Jak sończysz z Panem daj znać .............jestem następna. ZAMAWIAM ZAMAWIAM
    ...juz kobiet nie bije Pani Anno …od wyroku za pobicie zony…
    Tyle mogę powiedzieć, ode mnie ma Pan nóż w żebra po samą rękojeść.

Komentarz

Zamieszczone przez Ścibor
      Zapomina Pan że nie mamy jednego moderatora to raz. Dwa gwarantuje Panu że moja "ekipa" mimo szalenie zabawnego stylu pisania, i jawnych szdersw z wielu tematów zjadła zęby na transporcie i takich osobach które dość mocno pieją na forum. Zapewniam Pana również że każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie które pozwala mu pisanie tego co pisze w takim właśnie stylu. Nie jesteśmy frustratami, tylko ludzmi którzy kochają to co robią i potrafią sie zarazem z tego smiać. Czy Pan to potrafi? Wątpię w to. Wątpie również żeby było Panu dane napisać 1500 postów z Pana podejsciem i wiedzą. Pozdrawiam!
      Ja bym Pana Krzysztofa Cisonia poprosił tutaj. Tu sobie inwektywami damy po buzi trochę. Choć wolałbym kompetencjami tak naprawdę choć wiem że nie bardzo jest jak stawać przeciw słabszym od się...
      Paaaanie Sciborze ….nie mam zamiaru sie wyglupiac….
      Jeszcze bardziej niż do tej pory? Myślę że już Pan osiągnął pewien poziom, ale jak to w transporcie-codziennie myślimy że to już dno, i codziennie okazuje się że poniżej jest jeszcze 10 metrów mułu z takimi gagatkami w nim...

Komentarz

Panie Krzysztofie od kiedy nie ma Pan zamiaru se wygłupiac?? Swoja droga.....tu moze Pan sobie ponabijac posty do rekordu....wkońcu o to chodzi prawda??
        Zapomina Pan że nie mamy jednego moderatora to raz. Dwa gwarantuje Panu że moja "ekipa" mimo szalenie zabawnego stylu pisania, i jawnych szdersw z wielu tematów zjadła zęby na transporcie i takich osobach które dość mocno pieją na forum. Zapewniam Pana również że każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie które pozwala mu pisanie tego co pisze w takim właśnie stylu. Nie jesteśmy frustratami, tylko ludzmi którzy kochają to co robią i potrafią sie zarazem z tego smiać. Czy Pan to potrafi? Wątpię w to. Wątpie również żeby było Panu dane napisać 1500 postów z Pana podejsciem i wiedzą. Pozdrawiam!
        Ja bym Pana Krzysztofa Cisonia poprosił tutaj. Tu sobie inwektywami damy po buzi trochę. Choć wolałbym kompetencjami tak naprawdę choć wiem że nie bardzo jest jak stawać przeciw słabszym od się...
        Paaaanie Sciborze ….nie mam zamiaru sie wyglupiac….

Komentarz

Jeszcze bardziej niż do tej pory? Myślę że już Pan osiągnął pewien poziom, .
          …i pozwli Pan ze juz na nim pozostane. Do poziomu autorow wpisow w tym temacie i tak prawdopodobnie nigdy nie dojde. W tajemnicy Panu powiem ze az tak ambitny nie jestem…

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
            Zamieszczone przez Anna
            Kurcze Ściborze ubiegłeś mnie :/ nie wolno 2 na 1 a szkoda szkoda. Jak sończysz z Panem daj znać .............jestem następna. ZAMAWIAM ZAMAWIAM
            …gdyby nie grozil mi za to kolejny wyrok mialbym pomysl - co Pani wsadzic …po same jaja…

Komentarz

zaczyna sie rozkrecać widownia zamarła, co teraz bedzie??

Komentarz

Gong Radek. Runda druga

Komentarz

…gdyby nie grozil mi za to kolejny wyrok mialbym pomysl - co Pani wsadzic …po same jaja…
                  A to stąd wyjazd z kraju ?

Komentarz

no co jest Krzysztof nie wymiekaj?

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                      No teraz to poległam...........ze śmiechu . Jak można wsadzić cos po same jaja jak się jaj nie posiada?

Komentarz

Dowal im widownia czeka , bedzie zawiedziona

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
                          A to stąd wyjazd z kraju ?
                          ...eee...jak mnie wypuscili to pojechalem. Zresocjalizowany juz....

Komentarz

uuuuuu!!!!!

Komentarz

..to nie rowna walka.Mam w sobie czternascie piw...

Komentarz

dobra chwila przerwy na izbę wytrzeźwień i do boju!!!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X