Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pierwsza choinka...

Czy już może ktoś widział świąteczne ozdoby??? 2 latat temu pojawiły się 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi :/ Ciekawe kto pierwszy w tym roku.

Jak zwykle 02.11 w radiu poleci pierwsze "Last Christmas" a hipermarkety obwieszą lampkami i Mikołajami swoje elewacje Taka nowa świecka tradycja

Komentarz

Pierw przyjedzie Św. Mikołaj tirem CocaColi... w Polsacie

Komentarz

No i operatorzy komórkowi zrobia promołszon że do końca lutego możesz gadać z 38 milionami rodaków za 1 gr / minutę pod warunkiem że wszyscy będą w danej sieci...

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
          Jak zwykle 02.11 w radiu poleci pierwsze "Last Christmas" a hipermarkety obwieszą lampkami i Mikołajami swoje elewacje Taka nowa świecka tradycja
          Zbyszek dodaj, że ta piosenka ma tyle z tematyką świąteczną co ja ze spawaniem po wodą...

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
            Zbyszek dodaj, że ta piosenka ma tyle z tematyką świąteczną co ja ze spawaniem po wodą...
            Nie szkodzi, ważne że w tekscie piosenki wystepuje słowo "Christmas"

Komentarz

Bartek, przestań spawać pod woda i weź się za uczciwą robotę :P Za spedytorzenie na przykład. Może byc pod wodą jak juz chcesz

Komentarz

Spedycja podwodna.... tego jeszcze nie było! Nisza rynkowa! Kto pierwszy ten lepszy, tylko stawek mi proszę nie zajeżdżać poniżej 0,9 € / milę morską. No chyba, że ktoś na peryskopowej będzie śmigał to wybaczę stawkę 0,85 :P

Komentarz

nie daj Boże, zagadzasz nas wyszystkich...
                  No i operatorzy komórkowi zrobia promołszon że do końca lutego możesz gadać z 38 milionami rodaków za 1 gr / minutę pod warunkiem że wszyscy będą w danej sieci...

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
                    nie daj Boże, zagadzasz nas wyszystkich...
                    Po kompocie będe stosował wobec ciebie stalking

Komentarz

Po kompocie będe stosował wobec ciebie stalking
                      to znaczy, że kompotu więcej nie dostaniesz... :P nawiasem mówiąc musiał Ci wyjątkowo smakować, skoro cały czas o nim mówisz... mów, mów, niedługo otwieram produkcje masową, a reklama dźwignią handlu...

Komentarz

Mam nawet propozycje nazw twojej wytwórni: Kompot-Pol Sp. z o.o. KOMPOTEX s.j. Kom-Pot-Syt s.c. oferuję swoje usługi w charakterze degustatora na linni produkcyjnej

Komentarz

masz u mnie etat!!! tylko żywopłot musi być przy tej linii produkcyjnej... :P

Komentarz

Mam nawet propozycje nazw twojej wytwórni: Kompot-Pol Sp. z o.o. KOMPOTEX s.j. Kom-Pot-Syt s.c. oferuję swoje usługi w charakterze degustatora na linni produkcyjnej
                            Ja mam jeszcze jedną propozycję- Kasia i Zoo :P

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
                              Ja mam jeszcze jedną propozycję- Kasia i Zoo :P
                              Nazwa jak najbardziej trafna. Gwarantuję Ci, że wiekszość degustatorów zachowuję się później, jakby właśnie z zoo uciekli...

Komentarz

Pracuję...
                              X