Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Friday 13th

Dzisiaj piątek 13-tego Ciekawe co się spieprzy...

Grunt, ze piatek

Komentarz

masakra będzie i tyle...

Komentarz

..więcej niż masakra .. :P

Komentarz

....będzie....

Komentarz

szyby w aucie nie domknąłem i ... popadało

Komentarz

Tak będzie pod fajrant. Ostrzeżenie dla spedytorów żeby nie walili w rogi przewoźników. Że niby zaraz będą ładować albo rozładowywać Spedytorzy to ci w strzępach gwoli ścisłości http://www.youtube.com/watch?v=gftv1w3dudU

Komentarz

Jaka masakra? Wszystko piknie że hej Nie gadamy pracujemy . A dla przesądnych ludzi rada - wdech............wydech.........wdech........wydec h.

Komentarz

*****!!! a mi sie wszystko ***** od 2 w nocy :/ i mało tego, to jeszcze nie koniec pewnie :/

Komentarz

a dla nie przesądnych wydech.... wydech....... wydech..... wydech....... wydech....... po 5 minutach znikają wszystkie problemy

Komentarz

Olać 13ego - jest piątek, wieczorkiem Rakija a jutro ogień na zlot motocyklowy i znów Rakija ps. kto mi trawnik skosi..?

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
                        Olać 13ego - jest piątek, wieczorkiem Rakija a jutro ogień na zlot motocyklowy i znów Rakija ps. kto mi trawnik skosi..?
                        Ja bym jednak uważał. Trafi się nie na Rakiję tylko na metanol i kiszka A co do trawnika to co? Kosiareczki się w piątek 13-go boimy? :P

Komentarz

ja tam się cieszę, ze czwartek 12-go mam za sobą, moja teoria głosi, ze jest on zdecydowanie gorszy niż piątek 13go, póki co stwierdzam, ze teoria się sprawdziła, no ale nie chwalmy dnia...

Komentarz

Zamieszczone przez Paweł
                            Dzisiaj piątek 13-tego Ciekawe co się spieprzy...
                            Kierowcy przed firmą postawią krzyż z desek naczepowych :P

Komentarz

Może pod krzyżem pojawi się dzisiaj Jason Voorhees w masce hokejowej i z maczetą.

Komentarz

Pracuję...
                              X