Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ku przestrodze ...

Nie wiem, jak Was, ale mnie mocno ruszył ten filmik ... http://patrz.pl/filmy/drastic-drastyczne

Panie Tomaszu, mnie też ten filmik rusza, ilekroć go widzę. Tylko co z tego? Mnie rusza, Pana rusza, a ciągle jakiś pajac wsiada za kierownicę po "jednym" piwie... Albo szarżuje na drodze... Smutne...

Komentarz

Takie rzeczy się zdażają.... niestety... najbardziej żal niewinnych ofiar

Komentarz

Zamieszczone przez Grzegorz
        (prawie 100 koni przy wadze 1 tony). Więc wg mnie główny problem leży w nadmiernej prędkości...
        Problem czasem leży w nadmiernej prędkości ale wg mnie najczęstszą przyczyną wypadków jest nieuwaga. Żadko jeżdzę na miejscu pasażera ale niedawno miało to miejsce. Jechaliśmy ponad 20km za samochodem w którym kierowca ani razu nie spojrzał w wsteczne lusterka (łatwo to zauważyć) i tak się zastanawiałem co w tej sytuacji z motocyklistami, którzy korzystając z małej szerokości przeciskają się pomiędzy autami? Giną... Rozglądajmy się a będzie nieporównywalnie mniej wypadków niż w tej chwili

Komentarz

Ja obejrzałam początek - pierwsze 3 minuty... reszty nie mogłam, nie wytrzymałam! Polecam kazdemu kierowcy do obejrzenia tego filmiku.

Komentarz

Popłkałam się...żałuję, że zaczęłam to oglądać.

Komentarz

Pracuję...
            X