Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W co i na jakim sprzęcie gracie??

Przeglądałem forum i w sumie nie znalazłem tematu takiego, a wiem, że na pewno w coś gracie. Ja mam swojego kompa (Intel E5300, 2GB ram, Ati Radeon 4850 512mb) i PSP. Najlepsza gra: Call of Duty ( część 4 jest moją najukochańszą częścią) Poza tym: Battlefield: Bad Company 2, i Pro Evolution Soccer :-) Czasami jeszcze w coś innego sobie popykam, ale głównie te 3 giery męcze. O a na konsole to God of War polecam, jak ktoś lubi gry akcji z elementami ostrej rzeźni (te elementy to non topa są :-) )

Ja gram codziennie po 9 godzin w "trans". Rzeźnia jakich mało, godna Hannibala Lectera i Piły IV

Komentarz

Ja np gram na narwach teściowej - też niezła jazda^^

Komentarz

no po 8-9 godzinach na Transie, każdy jest jak w transie :P

Komentarz

Z Dalajlamy może zrobić krwiożerczą bestię

Komentarz

chciałbym to zobaczyć

Komentarz

Ciekawe w co gra Rydzyk... xD

Komentarz

W Sims-y :P

Komentarz

wp.pl

Komentarz

Ja gram w hooya i w pocket ping pong.

Komentarz

Jak ktoś lubi horrory o Zombi i miałby ochotę jak chociażby w filmie Świt żywych trupów poeksterminować hordy zombi to polecam grę Left 4 Dead 2. WypasS!!!!

Komentarz

www.bitefight.pl w pracy jak juz nie ma nic do roboty dobre dla zabicia nudow, zapraszam na serwer 16

Komentarz

Ja gram w życie. Bardzo wysoki poziom trudności... tylko jedno życie, nie ma żadnych kodów (chociaż niektórzy mówią ze alko i dragi to jak kody) za to codziennie jest zupełnie nowy i niepowtarzalny level.

Komentarz

BATTLEFIELD-bad company2.....jak dziecko zwolni swójego kompa :d

Komentarz

Polecam air guitar - po pół basa wszystkie solówki wychodzą z mistrzowską wirtuozerią.

Komentarz

Pracuję...
                              X