Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomocy!

Kochani! Już za kilka dni wybieram się na ZASŁUŻONY I DŁUGO OCZEKIWANY URLOP! Niestety, stan moich finansów nie jest zbyt zadowalający, może zabraknąć mi nawet środków na rzeczy niezbędne (alkohol, miękkie narkotyki, "panie"). W związku z tym przykrym faktem, zwracam się o wsparcie finansowe i oczekuję (domagam się) wpłat wszelkich kwot na konto 58 1240 3608 1111 0000 4340 7884 Bank Pekao I Oddz. w Słubicach. W tytule przelewu proszę wpisać DAR SERCA. Dziękuję. Acha. Byłbym zapomniał. Waluty też przyjmuję.

Oczywiście pomożemy jak na alkohol to nie ma sprawy , jakiej kwoty Pan oczekuje? Nawet powiem więcej dnia drugiego miesiąca lipca wybieramy się na urlop równie zasłużony, nie wiem gdzie chce Pan dotrzeć ale stopem możemy Pana podrzucić do F lub NL przy czym NL wydaje mi się dla Pana o tyle odpowiedniejsze iż można spokojnie wyjarać skręta sennik w coffee shopie: gotowy joint (już skręcony) € 2,50 - 5,- . Marihuana € 7-10 za gram do 14- 20 za dwa gramy . Z jednego grama wychodzą 2 - 3 jointy.

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
      gotowy joint (już skręcony) € 2,50 - 5,- . Marihuana € 7-10 za gram do 14- 20 za dwa gramy . Z jednego grama wychodzą 2 - 3 jointy.
      Wow, jaka dokładna wiedza

Komentarz

Amnesia Haze - 50€ za 3g w centrum AMS. Drogo, ale warto Fakt, że w okresie Queen's Day ceny ciut skaczą w górę. Normalnie około 15€ za gram tego specyfiku. Polecam :P

Komentarz

Chłop na zwykłą flaszkę zbiera, a ci mu jakieś zioła podtykają Ale chyba nie ma nic przeciwko.... :P

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
            Chłop na zwykłą flaszkę zbiera,
            Na Transie to uzbiera. Na Arizone, mooooze…

Komentarz

Paweł na wakacjach http://www.youtube.com/watch?v=Y_frJ9n3R3k

Komentarz

Kochani! Dzięki Waszemu cudownemu wsparciu, moje konto wzbogaciło się o 0,02 PLN! Dziękuję serdecznie za tak liczne wpłaty (dwie). Jest szansa, że niebawem uzbieram na "Granat Zielony" (alkoholowy napój owocowy o mocy 9%), który w moim sklepie osiedlowym można nabyć za nieosiągalną dla mnie (póki co) kwotę 3,5 PLN

Komentarz

Taaaa. Chyba w tym roku - zbyt mocno odurzal sie na urlopie - nie bedziesz. Dobry ten granat? Nie probowalam jeszcze.

Komentarz

Pracuję...
                  X