Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co was najbardziej denerwuje w pracy spedytora ?

Panie Grzegorzu gdyby tylko takie problemy mieć w pracy spedytora to byłby miodzik

Ja staram się odpisywać ale jak w opisie daję "proszę dzwonić" to zwykle znaczy że proszę dzwonić a nie pisać. Jak komuś się wydaje że jest jedynym który pisze to już jego problem bo nie jestm w stanie odpisywać na każde "witam, aktualne". Osobiście jak widzę ładunek który mi pasuje to po prostu dzwonię a resztę szczegółów dogrywam na komunikatorze i to również polecam.

Komentarz

a mnie wkurza jak pytam np o wolne auto bądz ładunek - odpisują ze nieaktualne - grzecznie prosze o usunięcie z giełdy - a oferta nadal widnieje na giełdzie przez caly dzien KASUJCIE NIEAKTUALNE OFERTY!!!!!!!

Komentarz

W pracy spedytora najbardziej denerwują mnie telefony, faksy i maile

Komentarz

Oferty ładunków od dłużnków a nuż się kogoś znajdzie nowego i łyknie

Komentarz

Mnie osobiście bardzo trudno wyprowadzić z równowagi, ale wpienia mnie taka sytuacja, jak np dziś.... Jest ładunek, witam.. witam wszystko fajnie wypytuje sie miła Pani o autko jakie wysokie kiedy wolne, jaki kolor, czy kierowca przystojny, jaki ma numer buta, czy lubi skórzaną bieliznę i jeszcze milion innych pytań, i kiedy juz mi się wydaje, że nie ma juz rzeczy o którą może zapytać, chcę podawać numery, ona pisze, że poszło..... i jak tu sie nie napic??

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
              Mnie osobiście bardzo trudno wyprowadzić z równowagi, ale wpienia mnie taka sytuacja, jak np dziś.... Jest ładunek, witam.. witam wszystko fajnie wypytuje sie miła Pani o autko jakie wysokie kiedy wolne, jaki kolor, czy kierowca przystojny, jaki ma numer buta, czy lubi skórzaną bieliznę i jeszcze milion innych pytań, i kiedy juz mi się wydaje, że nie ma juz rzeczy o którą może zapytać, chcę podawać numery, ona pisze, że poszło..... i jak tu sie nie napic??
              Pani widać chciała Pana w nastrój weekendowy wprowadzic

Komentarz

MNIE OSOBIŚCIE W PRACY DENERWUJE(PODKREŚLAM BARDZO A TO BARDZO)SAM SPEDYTOR.,????MAM TAKIEGO -BRZYDKI ,BRÓDNY ,ŚMIERDZI OD NIEGO NA KILOMETR,GILE MU WISZĄ Z NOSA.NO ALE SZEF GO KOCHA?????????

Komentarz

bez komentarza, ty chyba z innej planety jestes.................

Komentarz

W pracy spedytora najbardziej mnie denerwuje... praca A tak na poważnie to moim największym wrogiem jest telefon komórkowy. Zawsze dzwoni w nieodpowiednich momentach.

Komentarz

A mnie denerwuja te nerwy

Komentarz

Na moje pytanie jaka stawka? Odpowiedź: a jaka by panią interesowała? a ile by pani chciała? JAK NAJWYŻSZA I JAK NAJWIĘCEJ!!!!!!

Komentarz

mnie najbradziej denerwuje ze wszystko jest na mojej glowie, po poludniu kiedy jestem juz w domu nie moge spokojnie zjesc obiadu albo zrobic czegos innego bo wiecznie ktos dzwoni i telefon sie nie urywa... strasznie denerwujace, jak dzwonia do szefa to on mowi ze maja dzwonic do mnie bo on jest nie w temacie :/

Komentarz

Zamieszczone przez Dorota
                            Panie Grzegorzu gdyby tylko takie problemy mieć w pracy spedytora to byłby miodzik
                            pisze kody, a ktos pisze : "o co chodzi?"

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
                              Ja staram się odpisywać ale jak w opisie daję "proszę dzwonić" to zwykle znaczy że proszę dzwonić a nie pisać. Jak komuś się wydaje że jest jedynym który pisze to już jego problem bo nie jestm w stanie odpisywać na każde "witam, aktualne". Osobiście jak widzę ładunek który mi pasuje to po prostu dzwonię a resztę szczegółów dogrywam na komunikatorze i to również polecam.
                              to samo

Komentarz

Pracuję...
                              X