Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Janusz
    W pracy spedytora najbardziej mnie denerwuje... praca A tak na poważnie to moim największym wrogiem jest telefon komórkowy. Zawsze dzwoni w nieodpowiednich momentach.
    mój chłopak nie znosi moich 2 aparatow telefonicznych dzwonia o 5 rano i w niedzielę i o 1 w nocy w sobote albo w 2 dzień świąt w porze obiadu, celem podniesienia ciśnieniakrwi

Komentarz

Zamieszczone przez Grzegorz
      MNIE OSOBIŚCIE W PRACY DENERWUJE(PODKREŚLAM BARDZO A TO BARDZO)SAM SPEDYTOR.,????MAM TAKIEGO -BRZYDKI ,BRÓDNY ,ŚMIERDZI OD NIEGO NA KILOMETR,GILE MU WISZĄ Z NOSA.NO ALE SZEF GO KOCHA?????????
      znam ten temat

Komentarz

Mnie denerwuje to, że mogę palić w biurze i nigdy w ten sposób z nałogu nie wyjdę :P

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
          Mnie denerwuje to, że mogę palić w biurze i nigdy w ten sposób z nałogu nie wyjdę :P
          No właśnie... o piciu to już nawet nie wspomnę....

Komentarz

Mnie denerwuje też telefon .... A już najbardziej jak dzwoni Rosomak ....

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
              Zamieszczone przez Bartosz
              No właśnie... o piciu to już nawet nie wspomnę....
              I JAK TU WYJŚĆ Z NAŁOGU!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
                Mnie denerwuje też telefon .... A już najbardziej jak dzwoni Rosomak ....
                Na mnie możesz zawsze liczyć :P

Komentarz

A mnie osobiście w piątek o godzinie 14:20 już nic nie denerwuje.... Wszystko jest fajnie zaplanowane.... teraz posiedzieć do 16, obiadek, trening, jakaś pizza i z 6 piwek, żeby nadrobić kalorie spalone na treningu i tylko się rozkoszować weekendem

Komentarz

A mnie denerwuja nadgorliwi ludzie, którzy nie maja pojecia o tym co robia i oferuja expressy a pozniej wykonuja 50 niepotrzebnych telefonow podczas transportu do mnie i do kierowcy. Rekordzistka pewna Pani , która o 3 w nocy nie mogla sie dodzwonic do kierowcy bo jechał eurotunelem po wyjezdzie z tunelu mial 57 polaczen nie odebranych a po przyjezdzie na rozladunek czekal 4 godziny az ktos go zdjemie. A Pani juz pisala nam obciazenie za nieterminowy rozladunek.

Komentarz

Zamieszczone przez Daria
                      mnie najbradziej denerwuje ze wszystko jest na mojej glowie, po poludniu kiedy jestem juz w domu nie moge spokojnie zjesc obiadu albo zrobic czegos innego bo wiecznie ktos dzwoni i telefon sie nie urywa... strasznie denerwujace, jak dzwonia do szefa to on mowi ze maja dzwonic do mnie bo on jest nie w temacie :/
                      Podzielam pani zdanie... nie mozna obiadu spokojnie zjeść...a na weekend powinno sie telefony wylaczac...

Komentarz

Szczęściarze, oni o obiedzie a ja jeszcze śniadania nie jadłam. Obiad, Obiad... co to było... coś pamiętam, ale zapomniałam

Komentarz

Pracuję...
                        X