Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problemy z Allegro - poradźcie jak rozwiązać sytuację

Przecież Allegro bez problemu zwróci pieniądze, właściciel to nie firma spedycyjna, jest uczciwy ;-)

Przyznam, ze nie mialem nigdy takiej sytuacji, wiem, ze sprawa jest poważna, ale mysle, że jak byś pojechał do klienta z "kolegami", uczesanymi na łyso, o wyraźnie wschodnim akcencie, to mogło by go przekonać do zalogowania się w tym systemie.... Tylko proszę pamiętać, że przemoc nic nie daje

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek
      Przyznam, ze nie mialem nigdy takiej sytuacji, wiem, ze sprawa jest poważna, ale mysle, że jak byś pojechał do klienta z "kolegami", uczesanymi na łyso, o wyraźnie wschodnim akcencie, to mogło by go przekonać do zalogowania się w tym systemie.... Tylko proszę pamiętać, że przemoc nic nie daje
      No i kolegom też trzeba zapłacić

Komentarz

A trzeba było brać za pobraniem ja tak robie i przesyłkę mam do 48h ja zadowolona, sprzedawca zadowolony, kurier szczęśliwy bo zazwyczaj nie ma wydać reszty A co do sytuacji to faktycznie sprzedającego nie mozna zmusić żeby korzystał z tej opcji więc wina leży po stronie Allegro.

Komentarz

Ja bym ostrzegł faceta że jeśli nie przekaże towaru to zgłoszę to na policję lub prokuratury. Jeśli nie wyda to naprawdę zgłosić popełnienie przestepstwa. Jak koleś dostanie wezwanie do stawienia się przed obliczem policji lub prokuratora to albo mu rura zmieknie albo poleci z tym wezwaniem w zębach do Allegro. I niech oni się tłumaczą. I co wazne. Wszystko trzeba miec na piśmie bo np. koleś w allegro może mieć to w okolicach okrężnicy a takich spraw nie załatwia się "na gębę". Najpierw pisemnie zwrócić się do Allegro by wyjaśnili sytuację.

Komentarz

Też miałem podobna sytuacje ale z tego co mi sie wydaje korzystajac z ALLEGRO sprzedajacy zgadza sie na ich warunki wiec niema nic do gadania i musi sie zgodzic na takie cudo. Umnie problem polegał na tym że kobietka nie mogła skonfigurować sobie Płatnosci. Napisałem do niej jednego miłego emeila ze to jest jej problem i rejestrujac sie na portalu Zaakceptowała warunki na nim panujące i teraz musi sie do nich stosować.

Komentarz

Pracuję...
            X