Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• POWRÓT Z BANICJI.

WITAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MOJEGO HUMORU .POWRACAM PO ROCZNYM BANOWANIU .DZISIEJ NIE MAM CZASU BO WYJEZDŻAM W TRASĘ ALE JAK WRÓCE TO COŚ WAM NAPISZĘ . A MOŻE JAKIEŚ POMYSŁY OD WOLNYCH SŁUCHACZY. POZDRAWIAM ADMINA KTÓRY MNIE ZABLOKOWAŁ .NARA .

Welcome ;]

Komentarz

Witaj wiele sie zmieniło przez ten rok, poczytaj forum , tematów jest dużo w których mozna pisać

Komentarz

Ludzie z poczuciem chumoru są tutaj potrzebni. Nie wystarczaja już frachty oferowane za psie pieniądze, bo to tylko czarny chumor. Trzeba cos nowego.

Komentarz

Takie pytanko.... za co dostał BANA??? Nie pamiętam tych czasów niestety....

Komentarz

DOBRE PYTANIE -ZA CO BAN-.PODOBNO CHIŃCZYK PRZECZYTAŁ MOJE WPISY NA FORUM I BARDZO SIĘ ZBULWERSOWAŁ.,

Komentarz

roczny Ban ??

Komentarz

RÓWNY ROK,-NO ALE PRZEŻYŁEM.-

Komentarz

no to szampan za wytrwalosc jak mnie zablokuja kiedys na rok to juz nie wroce nigdy

Komentarz

WRÓCIŁEM TYLKO DLA FORUM,BO MOŻNA TU SIĘ DOWIEDZIEĆ ,POCZYTAĆ ,WEJŚĆ W DYSKUSJĘ ,I.T.P.-A I POŻARTOWAĆ ,.FORUM UŻYTKOWNIKÓW JEST SUPER (przynajmniej tu nie trzeba płacić za informacje). A WIEMY ŻE INFORMACJA TO POŁOWA SUKCESU.-DO TEJ PORY NIE PODIOŁEM ŁADUNKU Z TRANSA.,- I CO WY NA TO,??????.POZDRO ,NARKA.,

Komentarz

Rok nie wyrok.

Komentarz

Zamieszczone przez Marcin
                        Rok nie wyrok.
                        Lecz dwa lata płacze tata

Komentarz

no to już - czekamy na nowe tematy Grzegorz !!!!!!

Komentarz

HE DOBRE A MOZE CHINCZYK COS ZLE SOBIE PRZETLUMACZYL POZDRAWIAM ..

Komentarz

Pracuję...
                            X