Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PZPN dba o piłkarzy

Witam. Nie mogłem uwierzyć jak spojrzałem na boisko przed rozpoczęciem meczu Polska - Bułgria. Myślałem ze mi noktowizory wysiadły. Polacy w kostiumach reprezentacji Stanów Zjednoczonych w hokeja na Olimpiadzie. Więc albo znowu PZPN dostał z Unry te kostiumy (żeby było taniej, bo tylko naszywki na rękawach dorobili), albo PZPN dba o naszych piłkarzy, żeby zawsze wyglądali elegancko. Wiadomo boisko mokre śliskie więc jak któryś z piłkarzy sie przewróci to nie widać na tej szmacie. Jest jeszcze trzecia możliwość. Czarny charakter PZPN przeważył nad barwami narodowymi naszej reprezentacji. Ludzie kto to wymyślił. Chyba jakiś idiota. Bądzmy czujni idioci atakują. pozdrawiam

http://www.tvn24.pl/-1,1645951,0,1,j...wiadomosc.html

Komentarz

Dział PR Nike zasypany mejlami od oburzonych kibiców miał nieprzespaną wtorkową noc. Wczoraj tęgie głowy pracujące w firmie wydały komunikat brzmiący mniej więcej tak: "Barwy są w dobrej kolejności. Przecież, gdy nasi piłkarze strzelą gola i podnoszą ręce, rękawki są biało-czerwone". Kiepski żart?" - komentuje "Polska".

Komentarz

J***ć J***ć PZPN !!

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
          Dział PR Nike zasypany mejlami od oburzonych kibiców miał nieprzespaną wtorkową noc. Wczoraj tęgie głowy pracujące w firmie wydały komunikat brzmiący mniej więcej tak: "Barwy są w dobrej kolejności. Przecież, gdy nasi piłkarze strzelą gola i podnoszą ręce, rękawki są biało-czerwone". Kiepski żart?" - komentuje "Polska".
          A jak nie strzelą i nie podniosą rąk do góry? To podwiną rękawy i będą czerwono-białe i nie będzie przegranych. Nawet UEFA się nie kapnie jaka to drużyna i nie spadniemy w rankingu światowym. ( wczoraj spadlismy na 59 miejsce) Dobry kamuflarz. To sa takie obustronne stroje. Że tez na to nikt nie wpadł, tylko PZPN. Jaki ten PZPN jest mądry.

Komentarz

Pracuję...
          X