Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kogo jeszcze...

Paleeeeec pod budkę kogo jeszcze dzisiaj boli głowa i chcie już iść do domu....

Tylko mnie... Tylko mnie boli głowa... i tylko ja chcę iśc do domu...

Komentarz

ale jeszcze 40 min... i ja sobie pójdę do domu... owszem... pójdę... 1000 metrów przejdę i będę w domu...

Komentarz

Wezmę etopirynę... głowa mnie przestanie boleć.... i zacznę weekend... hmmm tylko co ja będę robiła...

Komentarz

Jeszcze 92 minuty, pójde do domu odpale Tyskie i sie będe odchamiał...

Komentarz

A ja przyjdę do domu.... Nakarmię zwierzynę.... i... i nie wiem co dalej....

Komentarz

no ja mam do przebycia 100m , zjem obiadek i hmmmm wiem pojade do fryzjera to mi poprawi humorek no to wszystkim zycze wesołego i udanego weekendziku

Komentarz

I znowu poniedziałek :/

Komentarz

Jak aktualne to ja się piszę..... bo mam seksualne podejście do pracy dzisiaj Jeszcze prawie 2 h do 16 tej + mega wypasiony korek jadąc do domu i już wooolny wieczór

Komentarz

Jeszcze ino 3 godizny i 3 szychty i łikend:-)

Komentarz

Jeszcze kilkadziesiąt lat i święty spokój.

Komentarz

A ja jeszcze jakieś 10 lat i spier*alam do Australii. Za zimno tu... Sprzedam dom, kupię tam malutką farmę i będe żyto na bimber siał - jakoś to będzie

Komentarz

Po miesiącu będziesz miał dosyc Australii... wierz mi na słowo

Komentarz

Źle mówisz na bimberku to znam takiego jednego co juz kilkanascie lat ciągnie i całkiem sobie chwali to
                            Zamieszczone przez Bartosz
                            Po miesiącu będziesz miał dosyc Australii... wierz mi na słowo

Komentarz

Pracuję...
                            X