Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co Wy na to ?

Pytanie do wszystkich Pracowników działu spedycyjnego. Zadanie Pracownika to opieka nad pięcioma zestawami ciężarowymi (otrzymuje gotowe zlecenia ) i sprzedaż 25 importów w tygodniu. Za tą pracę gratyfikacja wynosi 3'553,00 PLN netto/miesiąc. JEST TO MAŁO CZY DUŻO ??? Jak myślicie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Dla pracownika zawsze za mało, dla pracodawcy zawsze za dużo

Komentarz

za taka stawke jestem gotow przeprowadzic sie do wawy

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
        za taka stawke jestem gotow przeprowadzic sie do wawy
        Ja też. Mój pies też. Reszta rodziny się zastanawia

Komentarz

Jest tylu chętnych ,ze zaraz zbiją do 3000 :P

Komentarz

Do 3 zł za godzinę brutto

Komentarz

Zamieszczone przez Tomasz
              Jest tylu chętnych ,ze zaraz zbiją do 3000 :P
              nie stosujemy metod przewoznikow uzywanych wobec siebie ;]

Komentarz

Czyli miałem powód się krótko wkurzyć Dodam, że pracownik ten miał ponad jeden rok przerwy zawodowej i nie musi starać się o Klientów itp. Tylko wysłać adresy za- i rozładunków i naturalnie korygować małe błędy. Jak została przeze mnie podniesiona norma sprzedaży importów z 25 do 35 sztuk w tygodniu, dostałem riposte, że najwyższy czas jakąś premię zapłacić chociaż na początku był zadowolony jak zaproponowałem 2500 PLN brutto + 20% premii. Jako miłą niespodziankę przyjął 5000 brutto od samego początku a teraz doszly roszczenia premii. Szlag mnie trafia bo zastanawiam się gdzie był przez pierwsze 3 miesiące jak prawie nic nie robił a swoje 5000 brutto dostawał ;(

Komentarz

No to do "Biedronki" na kase go !

Komentarz

A ja zapytam - że o co chodzi ?? Żali się Pan ,że za dużo płaci pracownikowi ?? No weźcie ludzie oprzytomnijcie !! Szpital może ?? Sanatorium jakieś ?? A może zwykły urlop wystarczy ??

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
                      A ja zapytam - że o co chodzi ?? Żali się Pan ,że za dużo płaci pracownikowi ?? No weźcie ludzie oprzytomnijcie !! Szpital może ?? Sanatorium jakieś ?? A może zwykły urlop wystarczy ??
                      Urlop? O tak Najlepiej macierzyński

Komentarz

Panie Sebastianie, nie żalę się. Pytam się konkretnie i nie bedą mi żadne negatywne opinie o mnie straszne. Po prostu wydaje mi się, że życzeniom nie jest koniec....i chciałem się przekonać komu to "ptaszki" fruwają.

Komentarz

Dla mnie proste - jeśli Pan uwaza ,że płaci człowiekowi za dużo to albo dołożyć mu pracy albo zmienić na tańszego w utrzymaniu ( choć może szkoda kogoś dobrego za kilkaset złotych oszczędności zmieniac na amatora)
                          Zamieszczone przez Sławomir
                          Panie Sebastianie, nie żalę się. Pytam się konkretnie i nie bedą mi żadne negatywne opinie o mnie straszne. Po prostu wydaje mi się, że życzeniom nie jest koniec....i chciałem się przekonać komu to "ptaszki" fruwają.

Komentarz

Panie Sławomirze, Pan mu podniósł target, on probuje sie bronic poprzez wysuwanie swoich żadań (więcej roboty = wiecej kasy). Mysle, ze najrozsadniejszym posunieciem jest usiąść we dwóch i porozmawiać, wytumaczyć dlaczego taka propozycja od Pana wyszła i dlaczego nie moze Pan, lub co tam innego, zgodzic sie na żądania pracownika, a nie skakac sobie do gardła.

Komentarz

to sie faktycznie do hyde parku nadaje...

Komentarz

Pracuję...
                              X