Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cud

Nauczycielka mego syna - 2 klasa podstawówki potrafi cuda Wg Niej 57-31=14 I Ona umie to udowodnić - zgadnijcie jak

51-37 to wychodzi 14.... ale żeby 57-31=14 ? Moim zdaniem chwytliwe pytanie :P bedzie posiadac dosc głęboką odpowiedz (jak na 2gą klase podstawówki )

Komentarz

Wg sposobu liczenia tej Pani 278-134=56 I co ? jakim cudem ?

Komentarz

Chyba ta nauczycielka się marnuje w tej szkole trzeba do Rostowskiego ja wysłać albo do bankowców oni tak dobrze liczą.

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
          Wg sposobu liczenia tej Pani 278-134=56 I co ? jakim cudem ?
          Zgłupiałam :P no a z matmy najgorsza nie byłam czekam rozwiązań zatem o ile takowe istnieją... chyba ze sie babce poprzestawiało pod okapem nieco po szalonym weekendzie np

Komentarz

ja wiem, ja wiem

Komentarz

otwórzcie swe umysły trochę abstrakcyjnego podejścia i można znaleźć rozwiązenie prawidłowe wg tej pani

Komentarz

5+7-(-3)-1=12+3-1=14 (2+7)*8 - (1+3)*4= 72-16=56 ale moze jest jakies inne czarodziejskie rozwiazanie

Komentarz

Nauczycielka mego syna - 2 klasa podstawówki potrafi cuda Wg Niej 57-31=14 I Ona umie to udowodnić - zgadnijcie jak
                  I własnie w taki cudowny sposób niektórzy przewożnicy przeliczaja stawki i w ten oto cudowny sposób mamy to co mamy.

Komentarz

Pani wydumała : 57-31=50-30-7-1=20-6=14 (co tak naprawdę daje 12) czyli wyszła z założenia (50-30)-(7-1) no ale dzieci nie znają nawiasów a winno być 50-30+7-1 i byłoby git

Komentarz

pewien bład sie wkradł (50-30)-(7-1)= 50-30-7+1= 14 ale dobrze ze ta Pani uczy tak daleko

Komentarz

Piszę tak jak pani uczy A uczy niestety tak naszych przyszłych żywicieli Gdzie by ją wysłać na dłuższe wakacje ??
                        Zamieszczone przez Bogdan
                        pewien bład sie wkradł (50-30)-(7-1)= 50-30-7+1= 14 ale dobrze ze ta Pani uczy tak daleko

Komentarz

Piszę tak jak pani uczy A uczy niestety tak naszych przyszłych żywicieli Gdzie by ją wysłać na dłuższe wakacje ??
                          Zamieszczone przez Bogdan
                          hah tj (50-30)-(7-1)=20-6=14 I tak niestety to wychodzi , mój syn miał to w zeszłym roku :/ Dla pocieszenia dodam że w 3 klasie będzie jeszcze gorzej ....

Komentarz

To prawie jak u nas - NIE MASZ AMBICJI PRACUJ W SPEDYCJI
                            Zamieszczone przez Krystyna
                            Powiem tak. Miałam swego czasu wątpliwą przyjemność przynależeć do tej grupy budżetowej i zacytuję kolegę, również byłego nauczyciela," w szkole zostają tylko nieudacznicy, którzy gdzie indziej pracy znależć nie mogą" Powaga, masakra. Oczywiście jak wszędzie są wyjątki.

Komentarz

Niestety jest tu bład logiczny. Pytanie brzmi gdzie...to zadanie na popoludnie tudziez weekend
                              hah tj (50-30)-(7-1)=20-6=14 I tak niestety to wychodzi , mój syn miał to w zeszłym roku :/ Dla pocieszenia dodam że w 3 klasie będzie jeszcze gorzej ....

Komentarz

Pracuję...
                              X