Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Wiesia
    no co Ty , boisz sie pirani ? one takie fajne są . a srróż pewnie wtedy nieprzyszedł do pracy lub ciepło było spodnie zdjał bo mu było tu i ówdzie za gorąco i niewiedział co z nimi zrobić to wrzócił do stawu. A jest jeszcze jedna opcja , moze miał brudne i sobie prał ?
    Zamieszczone przez Wojciech
    a niepomyslałeś o tym że można z nimi popływać?
    myślałem raz ale jak rano zobaczyłem że w zbiorniku pływają czyjeś spodnie a stróża nie ma odeszła mnie ochota
    może i masz racje ale czerwony kolor wody jak wytłumaczysz, spodnie zafarbowały jak niebieskie były. A i pamietaj to pstrągi są nie piranie ale na grila w lato są the best mam po hutowej cenie to wiem coś o tym

Komentarz

czerwona woda , oczywiscie mogła zafarbować - hmmm niepowiem ci dlaczego - zastanów sie i pomyśl a bedziesz wiedział, a przecież sam pisałeś ze to pstrągi podobne do pirani. a na grila są gites pstrągi . hmmmm narobiłeś mi smaku ......
      no co Ty , boisz sie pirani ? one takie fajne są . a srróż pewnie wtedy nieprzyszedł do pracy lub ciepło było spodnie zdjał bo mu było tu i ówdzie za gorąco i niewiedział co z nimi zrobić to wrzócił do stawu. A jest jeszcze jedna opcja , moze miał brudne i sobie prał ?
      myślałem raz ale jak rano zobaczyłem że w zbiorniku pływają czyjeś spodnie a stróża nie ma odeszła mnie ochota
      może i masz racje ale czerwony kolor wody jak wytłumaczysz, spodnie zafarbowały jak niebieskie były. A i pamietaj to pstrągi są nie piranie ale na grila w lato są the best mam po hutowej cenie to wiem coś o tym

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
        Zamieszczone przez Dorota
        Ja siędze na czterech literach nieruchomo od 8-16 (jesli zachodzi potrzeba dłużej) ponieważ na kolanach sypia mi ruda ogromna kotka należąca do właściciela firmy... Milusio :-)
        Na grilla ją !!!
        Za wpierdzielenie kotki Szefa raczej premii nie dostanę, a chcę jeszcze popracować, co prawda ten okręt może za jakis czas zacząć tonąć, ale nie pozbawi mnie nikt mozliwości zgaszenia swiatła na koniec. P.S. Rosomak czy Alf to Twoja rodzina, bo jakoś macie ciągoty żywieniowe podobne...

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
          Ja siędze na czterech literach nieruchomo od 8-16 (jesli zachodzi potrzeba dłużej) ponieważ na kolanach sypia mi ruda ogromna kotka należąca do właściciela firmy... Milusio :-)
          Na grilla ją !!!
          Za wpierdzielenie kotki Szefa raczej premii nie dostanę, a chcę jeszcze popracować, co prawda ten okręt może za jakis czas zacząć tonąć, ale nie pozbawi mnie nikt mozliwości zgaszenia swiatła na koniec. P.S. Rosomak czy Alf to Twoja rodzina, bo jakoś macie ciągoty żywieniowe podobne...
          Rodzina Lemmingów, Trolli bądź leszczy . Nie ma pewności Te trolle najbardziej by pasowały Zaprosić na grilla... miałem na myśli Obróciłem kota ogonem....

Komentarz

tez mam Agame ale to samczym , wiec co jedynie możemy umówic ich na świerszcza :P

Komentarz

ja zamowilem swierszcze przez internet. 5 pudelek razem 50 swierszczy. Ale akurat w "ofercie specjalnej" i w tej samej cenie bylo wszystkiego 2 X. Teraz huczy mi w biurze od odglosow swierszczy a moja agama nie nadaza z wcinaniem. Przynajmniej czuje sie jak w parku wieczorowa pora

Komentarz

a może ktoś chce pieska? urodziła się w październiku, śliczna, czarna sunia, idealna na stres związany z brakiem ładunków

Komentarz

ludzie pomóżcie, popytajcie znajomych, zanim psy na parkingu zagryzą tego szczeniaka, do 100 km zawiozę ją na swój koszt, ja naprawdę nie mogę wziąć drugiego psa, juz jedną znajdę do domu przytargałam. Zapłaciłam za weterynarza, jest odrobaczona, tylko ją pokochać.

Komentarz

Zamieszczone przez Robert
                    ja zamowilem swierszcze przez internet. 5 pudelek razem 50 swierszczy. Ale akurat w "ofercie specjalnej" i w tej samej cenie bylo wszystkiego 2 X. Teraz huczy mi w biurze od odglosow swierszczy a moja agama nie nadaza z wcinaniem. Przynajmniej czuje sie jak w parku wieczorowa pora
                    dawaj je dla mojego pajaczka:P

Komentarz

Pracuję...
                    X