Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• spedytor czy dostawca pizzy ??

Edward Florek - 9 lipca 2008 14:19 Dotyczy zgłoszenia Wolny ładunek 24t z 09.07.08 14:17 w relacji Polska Leżajsk 37-300 - Polska Warszawa 00-001 zalad cala dobe, bokiem , rozlad gora ... potrzebuje informacji na temat: Witam ...........- 9 lipca 2008 14:19 800zl budowlanka Edward Florek - 9 lipca 2008 14:19 a gdzie dokładnie rozładunke ? ...........- 9 lipca 2008 14:19 w-wa Edward Florek - 9 lipca 2008 14:19 warszawa jest duż duża ......... - 9 lipca 2008 14:20 wiem ale adres jest w dok Edward Florek - 9 lipca 2008 14:20 kod albo ulice prosze ............ - 9 lipca 2008 14:20 nie wiem z ktorej strony oni maja wilu odbiorcow nie wiemdoktorych idzie teraz a czy to takie wazne? Edward Florek - 9 lipca 2008 14:20 waże oc inego wyladować z tej strony warszayw za 800 zł a co innego jak trzeba całał przejechać .........- 9 lipca 2008 14:21 nie wiem gdzei leci jesliinteresuje zapraszam jesli nie to szukamdalej to szybko schodzi Edward Florek - 9 lipca 2008 14:22 musze mieć dokładne miejsce załadunku jak nie to dziękuje .......... - 9 lipca 2008 14:22 to nie pomoge Edward Florek - 9 lipca 2008 14:22 ok ..........- 9 lipca 2008 14:22 nie bede ganiac klient ao dokaldna ulice dzieki Edward Florek - 9 lipca 2008 14:22 jasne a potem się okaze że rozładunek w Płońsku bo to też warszawa .......... - 9 lipca 2008 14:23 ja laduej to codziennie namawiac nie bede w koncu to pan ma auto w rejonie gdzei pracy brak a ladunek i tak pojdzei za chwile Edward Florek - 9 lipca 2008 14:23 ja tęz ładuję auta codzienie i zeszw wiem gdzie zaczyna i gdzie kończy niech idzie .......... - 9 lipca 2008 14:24 mi nei sa potrzebne dokaldne adresy adres ma kierowca w dok dizeki

Trzeba jeszcze było spytać tego superspedytora, czy ma świadomość, że w Wa-wie obowiązują w ciągu dnia dwa zakazy wjazdu dla ciężarówek, to byś szybciej skończył rozmowę, mniej zapłacił za telefon i w efekcie miałbyś malutki zysk, bez ruszania się z miejsca...........

Komentarz

ja się nie dziwię, że nie chcą podawac adresów bez zlecenia. Nigdy nie wiadomo z kim się rozmawia i czy nie ukradnie klienta. Wiedzac, ze budowlanka i jaka ulica mozna latwo firme "wytropic". Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

nie histeryzujmy, kod pocztowy wystarczy a warszawa faktycznie duża, nie wiem czy Pani lubi za frajer dwie godziny i 40 km jechać ekstra bo sie panu spedytorkowi pomerdały uliczki i rozladunek frachtu z katowic zamiast na włochach do wawra przesunał... jedno warszawa i drugie warszawa

Komentarz

Panie Krzysztofie, ładunek z Katowic, a ładunek z Zadupia, to jest różnica.Leżajsk to ładne miasto, ale o walorze turystycznym, i ładunków z tamtąd jak kot napłakał. Ale też wielmożny pan spedytor mógł by jednak ruszyć dupsko i dowiedzieć się jaki to kot, hehe, jeśli przewoźnik go o to prosi, choć tym razem nie miało to większego znaczenia. Na tym polega dobra współpraca z obu stron, a nie pokazanie na dzień dobry kto tu rządzi.

Komentarz

Ech... ta cenzura. Okazuje się, że słowo z. a. d. u. p. i. e. jest obrażliwe. A drugie ocenzurowane słowo to d. u. p. s. k. o. Nie długo będą bardzej święci od papieża.

Komentarz

WIDZE,ZE DOBRY WARIAT..."nie bede ganiac klient ao dokaldna ulice"..RECE OPADAJA..;/

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysztof
                nie histeryzujmy, kod pocztowy wystarczy a warszawa faktycznie duża, nie wiem czy Pani lubi za frajer dwie godziny i 40 km jechać ekstra bo sie panu spedytorkowi pomerdały uliczki i rozladunek frachtu z katowic zamiast na włochach do wawra przesunał... jedno warszawa i drugie warszawa
                Najprosciej założyć, że jedzie w najdalszy punkt i jak się nie salkuluje, nie jechać.

Komentarz

gdyby to bylo takie proste dla mnie jest róznica czy auto z 44-151 jedzie do 03-287 czy też na przykład 02-871, jakieś póltorej godziny drogi bliżej wiec choćby w planowaniu trasy sprawa niezbędna my tu mamy jeszcze takie cos jak ograniczenia czasowe i nie wszędzie o każdej godzinie da sie dojechać... wiec co mi z tego że dostane 50 złotych więcej bo tak sobie skalkulowałem, jak sie potem okazuje że trzeba dmuchać do 03-287, a auto na rogatkach bedzie o 16:10, rozladunek czynny do 18 skoro moge wybrać inny frach ktory jedzie do 02-871 ale jest o 50 złotych tańszy i mi wtedy ta 16:15 zupełnie nie przeszkadza ;D dojade, rozladuje tego samego dnia, rano bede miał wolne auto btw. powiedzcie mi - jakich map używają spedytorzy ? i dlaczego one mają inne kilometry niż normalne mapy używane do rzetelnego policzenia kilometrów, i ktore faktycznie mają odzwierciedlenie w rzeczywostości, wczoraj znów miałem jaja bo wg. mnie było 170 kilometrów, a wg. pana spedytora i jego mapy tych kilometrów było 150, róznica mała, ale jak trzeba te trase zrobić kilka razy ? oczywiscie na zywo licznik auta pokazał te moje 170 :/

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysztof
                    gdyby to bylo takie proste dla mnie jest róznica czy auto z 44-151 jedzie do 03-287 czy też na przykład 02-871, jakieś póltorej godziny drogi bliżej wiec choćby w planowaniu trasy sprawa niezbędna my tu mamy jeszcze takie cos jak ograniczenia czasowe i nie wszędzie o każdej godzinie da sie dojechać... wiec co mi z tego że dostane 50 złotych więcej bo tak sobie skalkulowałem, jak sie potem okazuje że trzeba dmuchać do 03-287, a auto na rogatkach bedzie o 16:10, rozladunek czynny do 18 skoro moge wybrać inny frach ktory jedzie do 02-871 ale jest o 50 złotych tańszy i mi wtedy ta 16:15 zupełnie nie przeszkadza ;D dojade, rozladuje tego samego dnia, rano bede miał wolne auto btw. powiedzcie mi - jakich map używają spedytorzy ? i dlaczego one mają inne kilometry niż normalne mapy używane do rzetelnego policzenia kilometrów, i ktore faktycznie mają odzwierciedlenie w rzeczywostości, wczoraj znów miałem jaja bo wg. mnie było 170 kilometrów, a wg. pana spedytora i jego mapy tych kilometrów było 150, róznica mała, ale jak trzeba te trase zrobić kilka razy ? oczywiscie na zywo licznik auta pokazał te moje 170 :/
                    A po co się pytać ile wg. kogoś jest km ? Fracht niech poda i samemu można policzyć czy jest to stawka adekwatna do trasy.

Komentarz

to akurat dotyczyło sytuacji kiedy musieli auto wrócić z trasy i trzeba było ustalić za ile ale tak sie swobodnie zastanawiam jakich map spedycje używają, bo przyzam że jeszcze nie spotkałem takiej ktora by podała te kilometry takimi jakie są naprawde... i zastanawiam sie ktora to mapa jest taka speszjal-spedytor-edyszyn

Komentarz

Dla wielu spedytorów Warszawa to Garwolin,Mińsk Maz.,Legionowo,Góra Kalwaria,Grójec,Bialobrzegi.Sochaczew.Pół biedy jeżeli jest to faktycznie miejscowośc po trasie przed Warszawą.Gorzej gdy trzeba calą przejechac.Też jestem zwolennikiem podawania ulicy rozladunku lub kodu miejscowości o której rozmawiamy.Odrębna kwestia 24godziny wolne od oplat na zaladunku i rozladunku.Osobiscie unikam zlecen(po przykrych doświadczeniach).gdzie nie ma godz.podst(przynajmniej widelek+-).A jeszcze odrębna sprawa,to jak zauważył P. 2K-rozbieżnośc w km.Po kilkunastu latach w branży (krajowej) odleglosci miedzy puktem A i B można podawac z glowy a nie z komputera,który nie uwzglednia ograniczen tonazowych,wysokosciowych tylko pokazuje najczesciej najkrótszą trase.

Komentarz

Pracuję...
                        X