Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ktokolwiek Widział, Ktokolwiek Wie, Szukam Avatara !!!!!

Witam wszystkich, kilka dni temu zaginął nie zostawiając żadnej wiadomości o miejscu swojego pobytu, mój avatar. Z nieoficjalnych źródeł, dowiedziałem się, że jest przetrzymywany gdzieś w okolicach PHP, proszę wszystkie osoby o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu mojego avatara. Bardzo się do niego przywiązałem............................echch chlip

Drogi kolego a jak już tak twojego ulubieńca szukają to mże tez i mojego ktoś znajdzie tez się za nim zatęskniłam

Komentarz

Zaginione avatary zostały znalezione Przywracanie avatarów zostanie zakończone zapewne w dniu jutrzejszym. Replikowaliśmy bazy forum na drugą maszynę (teraz w przypadku awarii jednego z serwerów forum powinno nadal działać), niestety w trakcie replikacji nie zostały uzwględnione pliki, w których były zapisane avatary. Już pracujemy nad poprawą tej sytuacji. Za niedogodności przepraszamy.

Komentarz

Mój avatar ostatnio myślał nad porzuceniem mnie. Pojawiał się i znikał. Pewnego dnia wyszed do kioski po gazete i już nie wrócił.

Komentarz

hehehe.... mi tez znikały różne rzeczy (typu czerwony guziczek)... ale żeby avatar? nie no, "kradziejstwo" w tym kraju się szerzy niemiłosiernie

Komentarz

Wanted dead or alive ..... zaginione avatary wszystkich krajów łączcie się .... znikaniu avatarów mówimy twarde i zdecydowane raczej nie ... avatar dla wszystkich .... uwolnić avatara .. taki tam minihappening :P:P:P

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
              Wanted dead or a life .....
              ..litości - poprawnie: Wanted dead or alive

Komentarz

Avatarze mój malutki rośnij duży okrąglutki..nie opuszczaj mnie. Proponuję nakręcenie filmu "Uwolnic avatara"

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                  Smart ass,huh?

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                    Się czepiasz... Kfiatek chciał błysnąć a ty go brutalnie... tfu... :/

Komentarz

Zamieszczone przez Marcin
                      Zamieszczone przez Anna
                      Smart ass,huh?
                      ..ain't that cute.. sami poligloci :P

Komentarz

no i se wykrakałam... qrva..znowu guziczki znikają...
                        Zamieszczone przez Roksana
                        hehehe.... mi tez znikały różne rzeczy (typu czerwony guziczek)... ale żeby avatar? nie no, "kradziejstwo" w tym kraju się szerzy niemiłosiernie

Komentarz

Awatrze ty moj kochany tys jest jak zdrowie tyle cię trzeba cenic ten tylko sie dowie kto cie stracił - chyba jakoś tak to było

Komentarz

a, avatara jak nie było tak nie ma odszedł, zaginął nie ma

Komentarz

Gdzie jest mój AVATAR Wracaj już nie bede sie gniewać
                              Zamieszczone przez Artur
                              a, avatara jak nie było tak nie ma odszedł, zaginął nie ma

Komentarz

Pracuję...
                              X