Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mp3 z Linux i Windows

Pytanie do osób bardziej ode mnie zaawansowanych technologicznie. Czym do cholery różni się utwór mp3 ze środowiska Linux od tego z Windows? Mam czysto zformatowany odtwarzacz 4 GB. Z windows gra jak Olisadebe i Benhałkałe a z Linuxa miesza mi utwory jak dobry Juhas owce. Tytuł inny-utwór inny....no i skrzeczy... oj skrzeczy solidnie O co w tym biega?

Ale oco Ci Chodzi. Dziala?? z windowsa , to nie szukaj wrażen I nie kombinuj. ładujesz mp3 i tak trzymać . Ps. Czy Ty Wiesz Zbyszku że Łamiesz Prawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

uff co za ulga.. bo już myślałem, że jakieś zaćmienie mam, że tylko ja nie wiem o co chodzi tzn podłączasz odwarzacza i system ciągnie z niego mp3 i gra przez komputer czy też może odtwarzacz ciągnie mp3 z systemu? może chodzi o jakiś durny sterownik typu USB mass storage device ?

Komentarz

no i w systemach windowsowych i reszcie świata jest odmienny znak zakończenia linii może się coś przy kopiowaniu konwertuje chociaż nie powinno? tak na szybko coby rozjaśnić choć trochę - http://pl.wikipedia.org/wiki/End-of-line

Komentarz

Zamieszczone przez Sebastian
          Ale oco Ci Chodzi. Dziala?? z windowsa , to nie szukaj wrażen I nie kombinuj. ładujesz mp3 i tak trzymać . Ps. Czy Ty Wiesz Zbyszku że Łamiesz Prawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Wiiem Łamię je z premedytacją Tak jak ono próbuje złamać mnie P.S. To kawałki z moich płyt przekabacam je w format mp3

Komentarz

Zamieszczone przez Michał
            uff co za ulga.. bo już myślałem, że jakieś zaćmienie mam, że tylko ja nie wiem o co chodzi tzn podłączasz odwarzacza i system ciągnie z niego mp3 i gra przez komputer czy też może odtwarzacz ciągnie mp3 z systemu? może chodzi o jakiś durny sterownik typu USB mass storage device ?
            Po prostu jak wrzucam mp3 z Linuxa to robi się co się robi Z Windowsa hasa bez zastrzeżeń :|

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
              Zamieszczone przez Michał
              Po prostu jak wrzucam mp3 z Linuxa to robi się co się robi Z Windowsa hasa bez zastrzeżeń :|
              Porządni producenci sprzętu dają coś takiego jak "wsparcie techniczne produktu" (po angielsku support). Jak masz dobry sprzęt to wchodź na stronę producenta i pisz na email albo szukaj odpowiedzi na stronie. Pochwal się marką swojego odtwarzacza

Komentarz

jakiego programu uzywasz do konwersji mp3 pod pingwinem? aha i jeszcze jedno, sam odtwarzacz mp3 niekoniecznie musi byc przystosowany do troche innego systemu zapisu plikow jaki mamy w Linuxie. Jak bys zauwazyl na pudelkach roznych gadzetow elektronicznych typu PenDrive, mp3 Player itp jest takie male logo "designed for microsoft windows" :/ niektore natomiast maja tez cos podobnego z tym ze dla Linuxa. Poza tym odtwarzacz mp3 to nic innego jak troche bardziej rozbudowany pendrive, a ten jest widziany przez system jako dysk wymienny ktory normalnie mozesz formatowac z ta mala roznica ze format odbywa sie ze z gory narzuconym systemem zapisu plikow. Zrob maly test. Wyczysc mp3 pod windowsem, nastepnie podepnij go pod pingwina, wykonaj format odtwarzacza a dopiero po tym wrzuc jakas muze przez Linuxa. Na moj rozum wlasnie tutaj moze lezec przyczyna, ale jak to mawiaja za nasza zachodnia granica "Irren ist menschlich" o efektach prac mozesz nas poinformowac

Komentarz

Zamieszczone przez Bartosz
                  jakiego programu uzywasz do konwersji mp3 pod pingwinem? aha i jeszcze jedno, sam odtwarzacz mp3 niekoniecznie musi byc przystosowany do troche innego systemu zapisu plikow jaki mamy w Linuxie. Jak bys zauwazyl na pudelkach roznych gadzetow elektronicznych typu PenDrive, mp3 Player itp jest takie male logo "designed for microsoft windows" :/ niektore natomiast maja tez cos podobnego z tym ze dla Linuxa. Poza tym odtwarzacz mp3 to nic innego jak troche bardziej rozbudowany pendrive, a ten jest widziany przez system jako dysk wymienny ktory normalnie mozesz formatowac z ta mala roznica ze format odbywa sie ze z gory narzuconym systemem zapisu plikow. Zrob maly test. Wyczysc mp3 pod windowsem, nastepnie podepnij go pod pingwina, wykonaj format odtwarzacza a dopiero po tym wrzuc jakas muze przez Linuxa. Na moj rozum wlasnie tutaj moze lezec przyczyna, ale jak to mawiaja za nasza zachodnia granica "Irren ist menschlich" o efektach prac mozesz nas poinformowac
                  Dzieki dotarłem do sedna ten akurat ma wszystko , włącznie z cyfrówka 3,2 Mpix. takie ani mp3 ani Palmtop. Z laptopa z Linux-em cuda sie dzieją. Gubi utwory albo je odtwarza z adnotacją że plik ma 0 kb jednoczesnie go grając i wyswietlając komunikat "błąd formatu pliku" Cuda niewidy. Z Windowska gra mi Wu-Tang-Klan nawet nie pierdząc. A to juz sukces Na pudełku ani w instrukcji nie ma nic na temat systemu operacyjnego. Cholera wie o co chodzi. W każdym, razie przy Windowsie pozostanę

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
                    Zamieszczone przez Sebastian
                    Wiiem Łamię je z premedytacją Tak jak ono próbuje złamać mnie P.S. To kawałki z moich płyt przekabacam je w format mp3
                    Wariat :P Po co przemieniac jak za free masz w sieci , na uzytek wlasny , Ja tam nie korzystam z Sieci , z jej zasobów Ja Działam Legalnie . :P

Komentarz

Pracuję...
                    X