Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• SZCZENIAKI oddam w dobre ręce! :)

Pieski urodzone 03.08.2012, mieszańce koloru czarnego/ciemnobrązowego, mama - labrador. Zapraszam, tel. 665 150 072, trans: 11436-2 woj. małopolskie

Ja też Kundelek, podpalana sunia, strasznie śmieszna. Około 4 miesiecy. Kontakt trans.

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
      Ja też Kundelek, podpalana sunia, strasznie śmieszna. Około 4 miesiecy. Kontakt trans.
      Co w tym "strasznie śmiesznego", że kundelek jest podpalany? Toż to zbrodnia "podpalać" kunelka Co za ludzie

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
        Nie oddawać - podtuczyć i na rożno http://img802.imageshack.us/img802/4...281dogmeat.jpg
        dno

Komentarz

Dla jednych dno, dla Innych obiad. Wszystko zależy od "otwartości".

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
            widocznie na pewne rzeczy jestem mało otwarta, proszę to wkleic na chińskim forum, może ich zachwyci

Komentarz

Zamieszczone przez Piotr
              Patrz Pan Panie Piotrek i kto to mówi pozdrawiam

Komentarz

No cóż my jemy świnki, krówki i inne zwierzątka, więc nie rozumiem oburzenia jak ktoś zje psa. Hindus by się zszokował jakby zobaczył upieczoną krówkę. Sam mam 2 koty w domu (żywe)

Komentarz

Zamieszczone przez Artur
                  No cóż my jemy świnki, krówki i inne zwierzątka, więc nie rozumiem oburzenia jak ktoś zje psa. Hindus by się zszokował jakby zobaczył upieczoną krówkę. Sam mam 2 koty w domu (żywe)
                  ... jeszcze

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
                    Zamieszczone przez Artur
                    ... jeszcze
                    hahahhahaha Ty jak coś walniesz, sprawiłeś sobie jakiegoś czworonoga czy czekasz na jakieś cudo ode mnie?

Komentarz

Zamieszczone przez Konrad
                      Patrz Pan Panie Piotrek i kto to mówi pozdrawiam
                      Starość :P

Komentarz

Zamieszczone przez Zbigniew
                        Zamieszczone przez Artur
                        ... jeszcze
                        No i jeszcze pare lat pożyją, bo koty nawet i z 15 lat żyją, a moje mają dopier 4

Komentarz

Pracuję...
                        X