Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Reguły transportowe. Tylko dla transportowców.

Wpisujcie proszę reguły związane z transportem. Coś a la "prawo murphy-ego". Najlepiej wzięte z własnych doświadczeń. Reguła nr 1: Im wcześniej się podstawisz tym dłużej postoisz.

2. Jak dorzucisz extra kasiorki na dobrą współpracę (czasem sie zdarza o dziwo) na bank się spie.... piiiiiiiiiiiiiiiiiii

Komentarz

3. Jak przewoźnik na wstępie pyta "Witam. Solo ? " To znaczy że chce wyskoczyć z Tobą na "solówkę"

Komentarz

4. Jak coś jest mega pilne to znak ,że nie trzeba się spieszyć .

Komentarz

5. Jesli próbujesz się potargować o 20-30 € to na bank usłyszsz odpowiedź: Nawet ja tyle nie mam

Komentarz

6. "Nie ma kolejek - idzie od ręki " - wstrzymaj się z przyjęciem kolejnego ładunku .

Komentarz

7. Jak chcesz by dołożyli trochę kasy do frachtu - od razu usłyszysz, że ładunek jest sprzedany.

Komentarz

8. za każdy dobry uczynek spotka cię zasłużona kara ( to uniwerslane prawo, działa również w transporcie, testowane)

Komentarz

9. Poproś klienta, żeby zaczekali godzinę dłużej na auto bo ma "poślizg" - przewoźnik kłamał i przyjedzie dopiero jutro rano.

Komentarz

10.Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze - będziesz miał 2 dni wolnego

Komentarz

11 Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje ze zleceniem fix

Komentarz

12. Piątek godzina 14.00 najwyższy czas żeby coś się spierdzieliło.

Komentarz

13. Jak klient krzyczy mówiąc "potrzebuję cenę TERAZ, to jest TOP TOP URGENT, NOOOW" , to wiedz, że nic się nie dzieje

Komentarz

14. "Niestety klient mi to sprzedał" czytaj "znalazłem jelenia za 10€ mniej"

Komentarz

15. Czasami mam wrażenie, że skrót PHU oznacza Przedsiębiorswo cHarytatywno Usługowe

Komentarz

Pracuję...
                              X