Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
 • Sortowanie
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  16. Jak widzisz ładunek który jest po trasie idealnej dla ciebie a od paru godzin nic innego nie było - możesz być pewny że to zapytanie ofertowe .

  Komentarz


  • #17
   16. jesli masz rozladunek w Kaufland o godz. 4 rano, to na bank nr rozladunku podany na zleceniu bedzie nieprawidlowy lub ewentualnie nie bedzie awizacji

   Komentarz


   • #18
    17. Szczecin i Szczecinek to jak brat i siostra, nie bądź zły za złe wpisanie miejsca załadunku, w końcu wszyscy jesteśmy Europejczykami, więc przyjmij te 300 km na ewentualny błąd spedytorski

    Komentarz


    • #19
     Na centralnym magazynie Kauflanda w Woli Krzysztoporskiej nie ma awizacji - przyjęcia towarów są od 7.00 do 11.00 a potem do wieczora już tylko załadunki. No i normą jest wciskanie kierowcom pustych palet, podczas gdy w zleceniu transportowym albo nie ma o tym mowy, albo spedytor na gębę obiecuje, że absolutnie żadnych palet nie odbieramy - wszystko mam z klientem uzgodnione...Co by tu jeszcze przy okazji Kauflanda??? Jak paleta z towarem waży, chyba ponad 400 kg, to nie wysyłaj kierowcy, który nie ma uprawnień na wózek!
     Zamieszczone przez Anna
     16. jesli masz rozladunek w Kaufland o godz. 4 rano, to na bank nr rozladunku podany na zleceniu bedzie nieprawidlowy lub ewentualnie nie bedzie awizacji

     Komentarz


     • #20
      18. Jeśli zaprzyjaźniona nawet spadycja prosię cię jako przewoźnika o skalkulowanie nowej trasy (podanie stawki), to od razu czas któy chciałbyś na to poświęcić (zliczenie kilometrów, kosztów itp, itd) poświęć, choćby na wypicie kolejnej kawy, albo surfowanie po sieci bo raczej tej nowej trasy jeździł nie będziesz - z prostego powodu - otóż będzie ją jeździł ktoś tańszy od ciebie.

      Komentarz


      • #21
       19. Jeśli po rozładunku okazało się, że brakuje części towaru lub jakaś jego część nagle okazuje się być uszkodzona (norma w transportach sprzętu AGD), to wiedz i pamietaj że: a) twoja firma/twój kierowca to złodziej, b) uszkodzenie następiło w czasie transportu, c) spokojnie można policzyć np. 1456 sztuk przeróżnego rodzaju drobnego AGD jakie ci załadowali na żelazo i nie pomylić się ani o sztukę, d) nota obciążeniowa przyjdzie na 300% na twoją firmę.

       Komentarz


       • #22
        20. Jeżeli zbliżają się jakiekolwiek święta, to wiedz ze będziesz wracal do kraju za połowe stawki (przy dobrych wiatrach).

        Komentarz


        • #23
         21.Jak kasy na koncie nie masz na czas to już możesz klientowi współczooć. Z pewnością mają szefa na wakacjach a biuro podróży splajtowało i ma problem biedak z powrotem do kraju. Ewentualnie- księgowa wylądowała właśnie na ojomie.

         Komentarz

         Pracuję...
         X