Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Złote myśli" Pani Joanny... czyli Pani Asia radzi

(...)wierze że jesteśmy kreatorami rzeczywistości jaka nas otacza i jaką my wypełniamy naszymi czynami, myślami, emocjami. Wierzę że można wiele zmienić(...)

(...)uważam że każdy głos się liczy jak i każda wypowiedz jest istotna jeśli w swym celu i intencji ma rozwijać i ulepszać Państwa pracę(...)

Komentarz

(...)Z jednej strony rozumiem, że w niektórych przypadkach reguła „Ząb za ząb” może być jedyną działającą. Ale nie wierze by mogła ona działać właściwie. Jeśli chodzi o wiarę czy nie wiarę w resocjalizację to już inny temat. czy wysłałabym tego pana do psychologa? Hym, nie wiem. Raczej do psychiatry(...)

Komentarz

(...)Możliwość wyboru i samodecydowania jest moim zdaniem jednym z naczelnych praw człowieka(...)

Komentarz

(...)Sama w moim życiu tak zawodowym jak i osobistym czasami czegoś nie rozumiem. Czy to jest dowód na to że żyjemy w świecie absurdu? Wydaje mi się że nie. Wole na to patrzeć pod kontem inności części naszych myśli czy pragnień od istniejącej w pełni rzeczywistości(...)

Komentarz

(...)Ktoś kiedyś powiedział (Chrystus): „kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień”. Moim zdaniem petycja więcej da niż brutalność. „Zło dobrem zwyciężaj”. Atakując zniżamy się do tego samego poziomu co i on... a chyba nie o to chodzi, prawda?(...)

Komentarz

(...)co dają tak negatywne emocje „pielęgnowane” w sobie na sytuacje która jest jak ktoś z Państwa powiedział nie do zmienienia? Czy nie lepiej jeżeli przyjmie się coś i mimo niewygody zaakceptuje jako stan niż wciąż denerwować się na coś na co się nie ma wpływu?(...)

Komentarz

kupić prawa autorskie ! .....i wydajemy, wydajemy !!!
                Zamieszczone przez Roksana
                (...)co dają tak negatywne emocje „pielęgnowane” w sobie na sytuacje która jest jak ktoś z Państwa powiedział nie do zmienienia? Czy nie lepiej jeżeli przyjmie się coś i mimo niewygody zaakceptuje jako stan niż wciąż denerwować się na coś na co się nie ma wpływu?(...)

Komentarz

(...)Żyjemy w cywilizowanym, otwartym i mądrym świecie, gdzie każdy ma prawo do życia, miłości i własnych wyborów. w społeczeństwie demokracji i równości....(...)

Komentarz

(...)dziękuje że zauważył Pan kwestie trudności jakie powstają podczas programowania i wprowadzania nowinek do programu. Dziękuję również za wiarę w naszych programistów(...)

Komentarz

(..)Dla mnie osobiście to niesamowite gdy mogę czytać różne spojrzenia i myśli na dany temat. Poznawać różne stanowiska, a poprzez to rozszerzać własną wiedzę(...)

Komentarz

(...)Na początku chciałabym przeprosić ale pozwolę sobie na własne przemyślenia. Zastanawiałam sie nad tym czego się możemy uczyć od siebie wzajemnie i przyszedł mi do głowy obraz mojego chrześniaka i stada piesków jakie mają jego rodzice ( 8 syberianów). Na początku się ich bał. Z czasem zaczął się z nimi bawić w berka, a następnie naśladował ich a one w pewnym sensie zaczęły naśladować jego i wzajemnie za sobą chodzili. Nieświadomie uczyli się wzajemnie siebie i od siebie. Wydaje mi się że jeżeli ludzie dadzą sobie zgodę na wzajemną naukę i relacje to mogą więcej zyskać niż stracić. Kwestia w otwartości i chęci...(...)

Komentarz

(...)Rozumiem, ale... Nadal nie pojmuję(...)

Komentarz

Dysponuję domową introligatornią. Chętnie wydam w czerwonej oprawie w formacie książeczki do nabożeństwa.

Komentarz

(...)nie uważam też bym była smacznym kąskiem. Za to z pewnością jestem z sympatią nastawiona do wszystkich, nawet największych „pożeraczy” (...)

Komentarz

Pracuję...
                              X