Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czy ktoś zna wyonawcę oraz tytuł

Czy ktoś dysponuję wiedzą, jak nazywa się wykonawca oraz tytuł utwóru, który jest podkładem do tego filmiku... http://www.youtube.com/watch?v=JQy1fuxsmeA Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Typowa garażówa - cięzko będzie. Poszukaj tutaj http://www.rock-tozsamosciowy.pl/wykonawcy.html ,albo napisz do autora wrzutu. Oi !

Komentarz

Hej wy! Czterdziestomilionowy narod! Cos mi tu nie gra stom muzykom u was Nikt w cywilizowanym swiecie o dodzie nie slyszal. A…pytalem. Slyszeliscie moze, o Snow Patrol? Nie? Tak mi sie zdawalo. Cos mi tu k.rwa – ssss..tymi waszymi muzycznymi gustami – wyraznie sie nie dodaje. Zawsze myslalem ze tyko ludzie mogom tempi byc. Nie narody. Tera…. nie wiem k.rwa. O Davisie tu ktos slyszal? O Evansach? Albo chociaz, o tych co w tom nute probujom grac? Spiewac? Nina Simone? Grzesiek Majkel? Cos dzwoni gdzies? Nie? Ni ch.ja? Wiedzialem.

Komentarz

Zapowcy ….wypie.dalac. Zapa czysto akordu nie potrafil zlapac. Co nie znaczy ze czysta nuta jest zawsze tym czego od muzyki oczekujemy. Ale, dobra muzyka musi byc dobra. Na czezwo, i… w pelnym odlocie. Dopiero wtedy jest dobra. Jak …Abba, na przyklad/,

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysztof
          Zapowcy ….wypie.dalac. Zapa czysto akordu nie potrafil zlapac. Co nie znaczy ze czysta nuta jest zawsze tym czego od muzyki oczekujemy. Ale, dobra muzyka musi byc dobra. Na czezwo, i… w pelnym odlocie. Dopiero wtedy jest dobra. Jak …Abba, na przyklad/,
          I tu też żeś n.a.s.r.a.ł swoimi mundrościami... Ale w sumie jest pozycja. Wiesz że muzyka pisze się przez "łu" otwarte. O Zappie i akordach raczej już nie wspominaj, bo w obu przypadkach stwierdzam braki. Gdybyś jednak zamarzył robić karierę w tym biznesie, koniecznie p.i.e.r.d.o.l.n.i.j włosy na czerwono a do tekstu songu obowiązkowo wrzucaj ze 30 razy bejbe,bejbe.Recepta na hicior murowana jak Twoja indolencja w temacie.

Komentarz

Nas.ral to chyba twoj idol na talerz i potem to zezarl, na jakims koncercie. Abo to byl Osborn? Juz nie pamientam. Oba muzyki wielkie zresztom. Artysci …ze ino go.wno z podziwu jesc. Vandrosa posluchaj. Moze caly dzien bejbe bejbe bejbe jechac. I tak bedzie ladnie. Bejbe bejbe bejbe.

Komentarz

(...)Zanotujcie to sobie, ludzie: nigdy nie zjadłem gówna na scenie, zaś w ogóle najbliższy zjedzenia gówna byłem w 1973 roku – spożywając posiłek w bufecie Holiday Inn w Fayetteville w Północnej Karolinie(...) / Źródło: Takiego mnie nie znacie - Frank Zappa Odsyłam do książki - zakładam że wiesz jak się obsługiwać.

Komentarz

Nie wiem. Jedyne co o Zapie slyszalem to ze guvno zjadl. Choc nie wiem czy to nie Osborn byl. Bardzo sie nie wsluchiwalem w historie o govnojadach. Powiem ci. Co wiem to to, ze nikt na tym forum – wlacznie ze mnom – nie wymieni z pamieci ani jednego utworu Zapy. A kazdy na wdechu wymieni co najmniej trzy kawalki Abby. Posluchaj moze – w gescie otwarcia na inne formy kultury – jak Vandros bejbe bejbe bejbe ciagnie. W duecie z Maryskom Carey endless low chyba z dziesiec razy bejbe mu sie zdarzylo. Potem mozesz przejsc, do glosow - co oprocz tego ze som dobre - jeszcze z dobrymi sekcjami spiewajom. Barry White. Grzesiek Benson. Quincy Jones. No i oczywiscie niesmiertelny Marvin Gaj.

Komentarz

Nie wiem. Jedyne co o Zapie slyszalem to ze guvno zjadl. Choc nie wiem czy to nie Osborn byl. Bardzo sie nie wsluchiwalem w historie o govnojadach. Powiem ci. Co wiem to to, ze nikt na tym forum – wlacznie ze mnom – nie wymieni z pamieci ani jednego utworu Zapy. A kazdy na wdechu wymieni co najmniej trzy kawalki Abby. Posluchaj moze – w gescie otwarcia na inne formy kultury – jak Vandros bejbe bejbe bejbe ciagnie. W duecie z Maryskom Carey endless low chyba z dziesiec razy bejbe mu sie zdarzylo. Potem mozesz przejsc, do glosow - co oprocz tego ze som dobre - jeszcze z dobrymi sekcjami spiewajom. Barry White. Grzesiek Benson. Quincy Jones. No i oczywiscie niesmiertelny Marvin Gaj.
                  Krzysiek, to że z pamięci nikt nie wymieni tytułu jakiegokolwiek utworu Zappy to nie znaczy że nic nie wniósł do muzyki. Równie dobrze można powiedzieć że nikt nie wymieni bez zaglądania w wikipedię żadnego utworu Mozarta, Bacha czy Bethovena.

Komentarz

Dzisiaj to nie. Ale jak Bach byl trendy to wszyscy jego kawalki znali. A wikipedi wtedy nie bylo. Nie wiem co Zapa do muzyki wniosl. Jedyne co obilo mi sie o uszy to jego ekscentryczne wyskoki. I tez nie wiem czy to prawda byla. Pawel mowi ze nie prawda. Nie bede sie klocil o Zape. Jak mam posluchac gitary z tego okresu to wole Hendrixa. I choc tez nie jestem jego fanem jakims to z pamieci jeden kawalek moge nazwac. Ruch uliczny. I jak jego kawalek jakis grajom – co ostatnio zdarza sie nie czesto – to rozpoznam bez pudla. A Zapa? Who the feck is Zapa? Czym nawiaze do innej swietnej grupy z tego okresu, he he. Smoł ki! I ich jeden kawalek tez z pamieci nazwe. Alis!

Komentarz

Zappa to całe zjawisko tak muzyczne jak i światopoglądowe. Przez pryzmat samej muzyki bez zrozumienia tekstu możesz sobie w ogóle darować przygodę z owym dżentelmenem. Nasłuchałeś się jakiś g.ó.w.n.ianych opowieści o rzekomych happeningach z koprofagią w tle i wystawisz na tej podstawie ocenę. Równie dobrze mógłbyś ocenić muzyczne dokonania Zeppelinów przez zajście w zaciszu pokoju hotelowego, gdzie oprócz w trupa pijanego Bonza pozostała trójka stymulowała waginy groupies żywymi rybkami. Co wniósł Zappa do muzyki? Nawet jeśli tylko sam zdrowy dystans do niej samej, to chwała mu za to. Spektrum jego możliwości możesz ocenić sam przez choćby dwie płyty: Hot Rats i One Size Fits All. Życzę każdemu takiej nieumiejętności łapania akordów i komponowania całości utworów.

Komentarz

Eee. Cos nie tak chyba. Muzyki nie poczeba tlumaczyc. Pokazywac, do niej dystans, brak dystansu, umiejetnosc zdystansowania sie, czy co tam jeszcze. Muzyka tlumaczy sie sama. Dobrom muzyke wystarczy slyszec zeby wiedziec ze jest dobra. Co chcial wyrazic Zapa to nie wiem. I powiem, ci ze nie za bardzo mnie obchodzi. Pewnie dlatego nie wim tez co gral. Jak gral. I tez mnie to nie obchodzi. Muzyka jest po to zeby jej sluchac. A nie probowac zrozumiec…do czego sie jej autor chce zdystansowac.

Komentarz

Eee. Cos nie tak chyba. Muzyki nie poczeba tlumaczyc. Pokazywac, do niej dystans, brak dystansu, umiejetnosc zdystansowania sie, czy co tam jeszcze. Muzyka tlumaczy sie sama. Dobrom muzyke wystarczy slyszec zeby wiedziec ze jest dobra. Co chcial wyrazic Zapa to nie wiem. I powiem, ci ze nie za bardzo mnie obchodzi. Pewnie dlatego nie wim tez co gral. Jak gral. I tez mnie to nie obchodzi. Muzyka jest po to zeby jej sluchac. A nie probowac zrozumiec…do czego sie jej autor chce zdystansowac.
                          Wolisz single malta czy blended?

Komentarz

Neither

Komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=ndOoU...eature=related

Komentarz

Pracuję...
                              X