Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• NOWE FORUM Trans.eu w TransPlace - Ankieta

Wiemy, że obecne Forum Trans.eu nie spełnia Państwa oczekiwań. Prosimy zatem o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam stworzyć forum, z którego będą Państwo korzystać z przyjemnością. Kliknij i Wypełnij Ankietę Ankieta składa się tylko z 3 pytań

O jak milo ja juz zaliczylem ankiete...

Komentarz

Ja również wypełniłam.

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 10:54 Joanna Kujawska napisał(a): U mnie nie działa, przypadek?
        Podpadłaś

Komentarz

SKŁADAM WNIOSEK FORMALNY.. Poproszę o rozesłanie..BEZPOŚREDNIO do każdego użytkownika..ankiety dotyczącej korzystania z nowej formy wyświetlania ocen..

Komentarz

u mnie ankieta również nie działa

Komentarz

[usunięto administracyjnie na prośbę autora wpisu]

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 14:28 Joanna Kujawska napisał(a): Nie wierzę, że nasze słowa maja jakiekolwiek znaczenie. Wszystko już zostało powiedziane i napisane po "pińcet" razy. A i tak grochem o ścianę! Jedyny pożytek z tej ankiety jest taki, ze chociaż ją widzimy i nie jest wirtualnym widmem, jak te wczesniejsze.
                Podejrzewam..że naszymi uwagami podetrą pośladki..w dodatku własne..

Komentarz

Ankieta jeszcze nie zakończona a Trans już zna jej wynik

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 10:54 Joanna Kujawska napisał(a): U mnie nie działa, przypadek?
                    Raczej przypadek. Ankieta oparta jest na rozwiązaniu google i może ono chwilowo zawiodło. Ankieta nie ma ograniczeń Jest Pani zawsze bardzo aktywna na forum więc liczę bardzo na wypełnienie ankiety

Komentarz

środa, 11 maja 2016 11:32 Krzysztof Karbowniczak napisał(a): Ankieta jeszcze nie zakończona a Trans już zna jej wynik
                      Nie zakończona bo ciągle trawa. Poniekąd "znamy już wyniki" bo mamy wgląd do wypowiedzi. Jak zakończy się ankieta udostępnię zbiorcze zestawienie z głosowania.

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 14:44 Beata Trawińska napisał(a):
                        wtorek, 10 maja 2016 14:28 Joanna Kujawska napisał(a): Nie wierzę, że nasze słowa maja jakiekolwiek znaczenie. Wszystko już zostało powiedziane i napisane po "pińcet" razy. A i tak grochem o ścianę! Jedyny pożytek z tej ankiety jest taki, ze chociaż ją widzimy i nie jest wirtualnym widmem, jak te wczesniejsze.
                        Podejrzewam..że naszymi uwagami podetrą pośladki..w dodatku własne..
                        Wypowiedzi które już dostałem w ankiecie są bardzo ciekawe i głupi było by marnować energię w nie włożone w podcieranie. Wiem że tym razem pozytywnie zaskoczę Państwa zmianami na forum.

Komentarz

[usunięto administracyjnie na prośbę autora wpisu]
                          Tak poproszę o wypełnianie ankiety. Wiem że w zeszłym roku kiedy musiałem podjąć decyzję o przeniesieniu forum nie udało nam się wszystko co planowaliśmy (stary silnik o czym wtedy wspominałem już nie dawał rady i mimo, że forum teraz jest mniej funkcjonalne to groziło mu całkowite zamknięcie)

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 13:54 Katarzyna Syta napisał(a): u mnie ankieta również nie działa
                            Proszę sprawdzić jeszcze raz. Ankieta nie posiada żadnej blokady.

Komentarz

Ta ankieta to nie widmo chociaż możliwe że niektóre wcześniejsze takie były. Co do grochu: to "pińcet" razy w ścianę i ściana w końcu zaczyna się kruszyć Teraz mam takie możliwości, aby przywrócić najlepsze forum transportowe (z najlepszymi ludźmi) do życia i chcę aby Państwo byli częścią tej zmiany.

Komentarz

Pracuję...
                              X