Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

czwartek, 9 czerwca 2016 17:19 Beata Trawińska napisał(a): A kiedy otwarcie nowego forum? Chciałabym się uroczyście przygotować i wskoczyć w zwiewną kieckę. Ogólnie..to szampan będzie?? Bo teraz nie wiem czy przyjść ze swoją butelką..
    Pani weźmie dwie lampky - ja skołuję truskawky i tort

Komentarz

czwartek, 9 czerwca 2016 17:52 Adam Bujnicki napisał(a):
      czwartek, 9 czerwca 2016 17:19 Beata Trawińska napisał(a): A kiedy otwarcie nowego forum? Chciałabym się uroczyście przygotować i wskoczyć w zwiewną kieckę. Ogólnie..to szampan będzie?? Bo teraz nie wiem czy przyjść ze swoją butelką..
      Pani weźmie dwie lampky - ja skołuję truskawky i tort
      Mówisz Pan..i masz Pan.. Ale niech po mnie wozem podjedzie..bo nie wiem czy się zabierem z tymi lampkamy.. Truskawki zabierem po drodze..prosto z pola.. Torta nie trza..wystarczy..że na miejscu będzie ciacho

Komentarz

wtorek, 10 maja 2016 14:18 Kamil Tucznio napisał(a): [usunięto administracyjnie na prośbę autora wpisu]
        hmm..

Komentarz

czwartek, 12 maja 2016 14:11 Gosia Zielińska napisał(a):
          [usunięto administracyjnie na prośbę autora wpisu]
          (...)

Komentarz

wtorek, 5 lipca 2016 10:55 Joanna Kujawska napisał(a): Na prośbę autora wpisu? Taaaaaa, na pewno. Autor wpisu sam by sobie edytował.
            Edycja jest możliwa..ale tylko przez bardzo krótki okres czasu.. Zastanawiam się nad treścią tych dwóch..wymazanych wpisów.. Co autorów skłoniło do wycofania własnej opinii? W dodatku dopiero po kilku dniach..

Komentarz

wtorek, 5 lipca 2016 11:10 Bożena Skwarek napisał(a): A co z tym starym/nowym forum, tak szumnie zapowiadanym na czerwiec? W moim kalendarzu mam już lipiec, czy tylko mi się wydaje? ;-) Beatka szykowała sukienkę, Adaś tort i truskawki ;-) Chyba z truskawek już nici...
              "Co się dzieje? No o co chodzi? Przecież miało być tak pięknie! Wywiady miały być... No o co chodzi? Ale mnie kopło!"

Komentarz

wtorek, 5 lipca 2016 12:58 Joanna Kujawska napisał(a): Tu wszystko tak robią. Znowu żarło, ale zdechło.
                Jeszcze się nie nażarło..a już zdechło..

Komentarz

Do szanownego p.Michała i wielu innych z firmy Logintrans, kto jest odpowiedzialny za opiekę nad forum w Waszych szeregach? Czy są jeszcze tacy ludzie? Kto (z imienia i nazwiska) jest ut moderatorem, oprócz Domagały (bo to chłopiec z przedszkola, który się obraził, tupnął bucikiem i poszedł w kąt). Jest w ogóle ktoś rzeczowy i kompetentny zarazem?

Komentarz

Pracuję...
                  X