Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy gniot-forum

Gdzie się podziały tematy jak się okazuje niewygodne dla transa? Wadliwie działający system ocen, porada jak wypisać się z ofert marketingowych i wiele innych?
    Kolejna rzecz, że nie wiadomo teraz nawet kto pisze na forum, bo można się nazwać jak się chce. Z założenia miało być to forum branżowe wiec każdy podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem oraz jaką firmę reprezentuje. Nic tylko czekać na nicki typu bolo258, Tolalola i inne.
    Forum zostało zabite już jakiś czas temu a statystki z teraz dobitnie to pokazują: Obecnie jest 7 użytkownik(ów) oraz 50 gości online.
    Po co rzesza moderatorów? Na ta garstkę która tu pisze (i tak w kółko te same tematy pozostające bez odpowiedzi) no i parę osób wzywających do zapłaty?
    To tutaj jest właśnie najlepszym przykładem jak nie należy zmieniać czegoś co działało mniej lub bardziej, ale działało ( chodzi o wersję scaloną z komunikatorem) , kiedyś pojawiały się wpisy na każdy temat i było tego dużo, teraz może raz na tydzień coś nowego można przeczytać.

Pogratulować twórcom
    Ostatnio edytowany przez Artur Czarniecki (37164); [ARG:4 UNDEFINED].
    Marketing and community development

....

Komentarz

Przede wszystkim nie po to od jakiegoś czasu zmienia się forum, dążąc do jego całkowitej śmierci, aby można było tu wymieniać jakieś uwagi, w szczególności te niewygodne dla Transa. Te działania wymierzone są w to, aby zablokować swobodną wymianę zdań, informacji, jak podkreślam zwłaszcza tych niewygodnych transowi. Mi tam akurat nik krzywdy ne robi, ale gdyby ktoś z nich solidnie mnie wkurzył, z pewnością pojechałbym tam i przewiózł chłopaka na małą wycieczką po okolicznych lasach. Jesteśmy ludźmi, a tam po prostu wszystkich traktują z góry. Skoro dyskusja nie przynosi efektów, to takie ciotki zza klawiatury wypadałoby potraktować po męsku. Zapewniam, że to działa na każdego.

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
        Gdzie się podziały tematy jak się okazuje niewygodne dla transa? Wadliwie działający system ocen, porada jak wypisać się z ofert marketingowych i wiele innych?
        Kolejna rzecz, że nie wiadomo teraz nawet kto pisze na forum, bo można się nazwać jak się chce. Z założenia miało być to forum branżowe wiec każdy podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem oraz jaką firmę reprezentuje. Nic tylko czekać na nicki typu bolo258, Tolalola i inne. [...] Pogratulować twórcom
        Panie Arturze, wszystkie wątki są dalej na forum. Na szybko - ten o ocenach https://transplace.eu/forum/forum/br...wietlania-ocen (dalej na 1 stronie w sekcji "dyskusje ogólne), wpisy o reklamach itp. widzę na drugiej stronie w tym samym wątku https://transplace.eu/forum/forum/br...reklamy-transa, reszta zapewne też dalej jest, proszę się nie obawiać

Zmiana z loginami, to kwestia nowego silnika. Czy da się ponownie wprowadzić nazwy firm - szczerze Panu powiem, że nie wiem, ale porozmawiam jutro z zespołem projektującym forum, czy w nowej wersji jest taka techniczna możliwość.

Komentarz

Przede wszystkim nie po to od jakiegoś czasu zmienia się forum, dążąc do jego całkowitej śmierci, aby można było tu wymieniać jakieś uwagi, w szczególności te niewygodne dla Transa. Te działania wymierzone są w to, aby zablokować swobodną wymianę zdań, informacji, jak podkreślam zwłaszcza tych niewygodnych transowi. Mi tam akurat nik krzywdy ne robi, ale gdyby ktoś z nich solidnie mnie wkurzył, z pewnością pojechałbym tam i przewiózł chłopaka na małą wycieczką po okolicznych lasach. Jesteśmy ludźmi, a tam po prostu wszystkich traktują z góry. Skoro dyskusja nie przynosi efektów, to takie ciotki zza klawiatury wypadałoby potraktować po męsku. Zapewniam, że to działa na każdego.

Komentarz

Uuuuu.. A dlaczego nie występujemy pod swoimi nazwiskami ?

Komentarz

powiem krotko, poziom tego forum , a w zasadzie wypowiedzi tutaj sie pojawiajacych, z pewna Pania na czele, potwierdza tylko ogolne w PL panujace wiesniactwo. Wlasciciej sobie forum zniszczyl? zniszczyl. OLEWAM SPRAWE. I po temacie. Nie wchodze. nie zagladam.

Komentarz

powiem krotko, poziom tego forum , a w zasadzie wypowiedzi tutaj sie pojawiajacych, z pewna Pania na czele, potwierdza tylko ogolne w PL panujace wiesniactwo. Wlasciciej sobie forum zniszczyl? zniszczyl. OLEWAM SPRAWE. I po temacie. Nie wchodze. nie zagladam.
                Nie do końca tak, bo forum jest opłacane przez nas z abonamentu, tak jak mapy i inne rzeczy. Olewać to mogę jak piekarz przypali chleb i go nie kupie, a za forum płace i wymagam.

Komentarz

Nie do końca tak, bo forum jest opłacane przez nas z abonamentu, tak jak mapy i inne rzeczy. Olewać to mogę jak piekarz przypali chleb i go nie kupie, a za forum płace i wymagam.
                  Tylko teraz może tu wejść i pisać każdy , nie trzeba mieć konta na transie
                  Co za fantastyczny ruch, etransport bis

Komentarz

Zgadzam się z tym Panem - wieśniactwo. Ja nigdy tu nic nie pisałem bo wchodze głónie po to żeby sprawdzać kontrahentów. Ale nie pisałem nie dlatego że forum jest takie czy owakie, ale dlatego, cześc z jego użytkowników nie jest nastawiona wcale na to żeby było coś zrobione lepiej tylko żeby kogoś poniżyć i zbluzgać. Zamias rzeczowej rozmowy i wypisania co chcemy zeby sie zmieniło są tylko jakieś puste słowa "gniot", "celowa likwidacja", "bezmyślność", jakieś insynuacje "z tego co wiem od znajomych". Na prawdę przykro się to czyta. W ten sposób do niczego nie dojdziemy ( i mówie ogólnie o całej naszej branży a nie tylko o forum bo my sie nie potrafimy generalnie dogadać). Widziałem że jakiś czas temu Trans pisał, że testują nowe forum, ze mozna już teraz na nie wejść, zeby sie wypowiadać - ciekaw jestem czy wtedy któreś z Was coś do nich napisało zamiast teraz wylewac fekalia. Wypuścili coś nowego, moze zrobili jakeiś błędy, ludzka rzecz wypiszmy je i liczmy że je poprawią a nie z góry zakładajmy że to debile. Naprawdę spróbujmy chociaż.

Z mojej strony:
                    1. Wyświetlanie firm jest konieczne
                    2. nie przeszkadza mi brak nazwisk ani to że wpuszcza sie ludzi spoza transa im więcej opinii tym lepiej
                    3. Wyszukiwarka działa LEPIEJ niz w poprzednim forum i w ogle to wszystko jakies bardziej przejzyste.

Komentarz

Uuuuu.. A dlaczego nie występujemy pod swoimi nazwiskami ?
                      mozesz sobie wpisać w nazwie co tylko chcesz. jedni chcą nazwiska. inni nie.
                      Dziennikarz

Komentarz

Tak Pani Joanno, nie zaglądam ale szybko nadrabiam zaległości, szczególnie zapoznałem sie z Pani wypowiedziami i juz wiem z kim mam do czynienia. Także wybaczy Pani, ale nie bedę się z Panią wdawał w dyskusję bo wiem, że nie wyniknie z nich nic konkretnego oprócz złych emocji. Zresztą nawet powyższy wpis, który nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji, a jedynie jest próbą ataku na mnie osobiście, o tym świadczy.

Ps. Wyżej Pani Ewelina dała pani konkretne linki do wątków które rzekomo zginęły a Pani dalej idzie w zaparte.

Komentarz

Masakra. Ale w końcu odblokowali mnie na forum.

Komentarz

Zamieszczone przez Jan Zbigniew Zobacz posta
                            Tak Pani Joanno, nie zaglądam ale szybko nadrabiam zaległości, szczególnie zapoznałem sie z Pani wypowiedziami i juz wiem z kim mam do czynienia. Także wybaczy Pani, ale nie bedę się z Panią wdawał w dyskusję bo wiem, że nie wyniknie z nich nic konkretnego oprócz złych emocji. Zresztą nawet powyższy wpis, który nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji, a jedynie jest próbą ataku na mnie osobiście, o tym świadczy.

Ps. Wyżej Pani Ewelina dała pani konkretne linki do wątków które rzekomo zginęły a Pani dalej idzie w zaparte.
                            Panie Zbigniewie, nie zagląda Pan, a komentuje. Ma Pan do tego prawo, ale proszę najpierw się zaznajomić z tematami. Z tym jak walczymy z Transem od wielu miesięcy. I nie o to, żeby móc wylewać żale na forum, ale po to, by służyło wszystkim tak jak powinno. Po to, byśmy byli godnie traktowani, a nie lekceważeni na każdym kroku. To właśnie robi Trans. Nikomu nie było potrzebne szumne zmienianie szaty graficznej, otwierania "nowego forum" z pompą. Potrzebujemy pomocy i zrozumienia. Ludzi z jajami, a nie kogoś, kto się tylko uśmiecha i w kółko mówi, że zgłasza gdzieś tam, albo w ogóle nie raczy reagować na zapytania. Pan najwyraźniej nie ma pojęcia o praktykach Transa.

Asia od wielu miesięcy toczy batalię, mówi głośno i wielu się to nie podoba. Stąd to wielkie niezadowolenie, stąd ten szum.

Komentarz

Uważam..że przed wprowadzeniem jakiejkolwiek zmiany..w dodatku podobno DOBREJ.."twórca" powinien wziąć pod uwagę opinie osób..które będą z niej korzystać..
                              Z perspektywy..oceniam..iż forum podczas kolejnych..nowych odsłon..rdzewieje..
                              Z obszernej grupy forumowiczów..została jedynie garstka aktywnych..

Nadmieniam..iż to nie jest ogólnodostępny portal randkowy..
                              Dlatego..to forum powinno być raczej zamknięte dla osób spoza branży..
                              Natomiast do każdego z użytkowników powinna być przypisana nazwa firmy oraz jego imię i nazwisko..

PS..Potrzebuję wskazówki na wartkie wejście w ostatni wpis wybranego wątku..

Komentarz

Pracuję...
                              X