Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Łukasz Zobacz posta

Napisałem "Nas", czyli od użytkowników forum, i od ludzi z Transa.
    Pan nic nie rozumie?
    NAS nie ma. Jesteście Wy i jesteśmy MY - czyli Ci, których mieliście i macie w 4 literach.

Komentarz

Nieźle, gdybym nie była tu od dawna, to prawie bym uwierzyła temu super moderatorowi. Niestety znam prawdę, a to forum umarło dzięki Wam - Panie super moderatorze. Nie słuchaliście, to ponoście konsekwencje. Jakoś mi was nie żal.

Komentarz

Rozumiem rozczarowanie i pewien brak wiary, ale będę namawiał do tego, abyśmy wspólnie spróbowali powalczyć o to forum.
        Z całym szacunkiem..ale pomimo nawet najmniejszych pańskich chęci..nie zrozumie Pan naszego rozczarowania..ani nie przywróci nam wiary..

Jak to mawiają NIESENTYMENTALNI..czescy górale..
        TO SE NE VRATI!

J'amen..

Komentarz

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 2rrpc2h.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 24,1 KB
ID: 668176

Ale Trans to "rozumi"

Komentarz

Komentarz

[QUOTE=Ale Trans to "rozumi"[/QUOTE]I

Ależ to oczywiste, że forum jest dla użytkowników! Nie trzeba nas do tego przekonywać. Stąd też moja ostatnia aktywność porządkowa: aby z forum korzystało się wygodniej.

Komentarz

I

Ależ to oczywiste, że forum jest dla użytkowników! Nie trzeba nas do tego przekonywać. Stąd też moja ostatnia aktywność porządkowa: aby z forum korzystało się wygodniej.
                Nie miałem z Panem wcześniej styczności, ale wydaje mi się że trochę rzucili Pana Lwom na pożarcie...
                Moderator dbający o porządek i będący dostępny - tak jest potrzebny oczywiście, ale my nadal mamy dużo pytań bez odpowiedzi i potrzebujemy osób na tyle kompetentnych aby wypowiadali się w imieniu spółek transa i potrafili nam po prostu odpowiedzieć.

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta

Nie miałem z Panem wcześniej styczności, ale wydaje mi się że trochę rzucili Pana Lwom na pożarcie...
                  Moderator dbający o porządek i będący dostępny - tak jest potrzebny oczywiście, ale my nadal mamy dużo pytań bez odpowiedzi i potrzebujemy osób na tyle kompetentnych aby wypowiadali się w imieniu spółek transa i potrafili nam po prostu odpowiedzieć.
                  Słuszna uwaga, jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi. Proszę mi zaufać: pracujemy nad tym, aby takie sytuacje już się nie zdarzały. Planujemy wprowadzić tutaj różnych moderatorów Transowych, którzy będą pełnić właśnie taką rolę: doradczą. Będą też udzielać odpowiedzi na pytania. Osobiście jestem tu po to, aby pilnować pewnego porządku, jeśli chodzi o same wątki i tematy, a także reguł forum. Bywwam tutaj, co widać teraz, także po godzinach pracy. Jeśli chodzi o porządek, to mogą Państwo na mnie liczyć, już nad tym pracujemy. Co do reszty - proszę o odrobinę cierpliwości, wyrozumiałości i zaufania.

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
                    Nieźle, gdybym nie była tu od dawna, to prawie bym uwierzyła temu super moderatorowi. Niestety znam prawdę, a to forum umarło dzięki Wam - Panie super moderatorze. Nie słuchaliście, to ponoście konsekwencje. Jakoś mi was nie żal.
                    Święte słowa!
                    Jakoś mi też nie żal...

Komentarz

Pracuję...
                    X