Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• CENZURA!

Co wy robicie??? Prywatny folwark `super moderatorów`? Absolutni władcy i bogowie? Cenzorzy jak ci rodem z socjalistycznych historii. Kasujecie wszystko co jest dla was niewygodne! Wszystko co was oczernia i jawnie pokazuje wasze wady i zaniedbania! Na siłę się wybielacie przed opinią publiczną, ale niestety, z brudu nie tak łatwo jest wyjść. Pamiętajcie, że to MY za to płacimy a nie odwrotnie. Po drugie, kasując każdy mój wpis czy jego część, naruszacie moją własność intelektualną nie mając zgody na jej zmienianie!

dawidhosse: co konkretnie Panu skasowano i kiedy?

Nie zauważyłem, aby każdy Pana wpis był kasowany. Szczerze mówiąc, to nie pamiętam, abym w ogóle kasował wpisy Pana autorstwa. Pamiętam edycje wpisów, gdzie łamał Pan regulamin wklejając kopię rozmowy z komunikatora, na co regulamin nie pozwala.

Panie Dawidzie, forum ma moderatora oraz regulamin. Regulamin określa, jakich treści nie można publikować na forum i tylko takie wpisy są edytowane (w 90% przypadków, wraz z informacją zwrotną do autora) lub kasowane, jeśli łamią regulamin w sposób radykalny. Każdy użytkownik forum akceptuje regulamin, rozpoczynając przygodę z tym miejscem. Dodam też, że moderator ma prawo do usuwania takich treści, a także do edytowania tylko i wyłącznie w obszarach, gdzie łamany jest regulamin. To jest codzienna praktyka na forach internetowych i w żaden sposób nie narusza to własności intelektualnej. Pozdrawiam!

Komentarz

Panie Maślanka, poczuł się Pan z kolegami bardzo pewnie. Edytowanie i moderacja wpisów obraźliwych dla kogoś - to rozumiem, ubliżanie i w konsekwencji ban albo moderacja - rozumiem. Ale NIGDY NIE ZROZUMIEM usuwania wpisów dotyczących oszustów, przed którymi choć w ten sposób próbujemy się chronić i ostrzegać. Wy w tym kierunku nie robicie absolutnie nic. Bo proszę wybaczyć, ale wysłanie prośby o uregulowanie należności bądź zaprzestanie jakichś praktyk, to śmieszne jest. Najpierw chrońcie nas ze swojej strony odpowiednio, a dopiero potem pchajcie łapska między `okno a wystawę`...

Komentarz

dawidhosse: takie wpisy nie są usuwane. W regulaminie jest napisane jasno, jakie sformułowania w postach będą traktowane jako łamanie regulaminu, co daje prawo do edytowania postów (zaznaczam: w miejscach, gdzie regulamin jest łamany) lub ich usuwania. O tym, czy ktoś jest oszustem, złodziejem itp. rozstrzygają sądy, Panie Dawidzie, nie fora internetowe. A proszę mi wierzyć, że bana na forum teraz dostać wcale nie jest łatwo. Szanujemy prawo do swobody wypowiedzi, ale proszę też pamiętać, że ramy poruszania się po forum ustala regulamin, który obowiązuje wszystkich. Ukłony!

Komentarz

Panie Regulaminowy, dlaczego wy nie przestrzegacie tak surowo prawa tylko Nam to jest narzucane? W sumie pytanie retoryczne, bo i tak odpowiedź jest mi znana. Muru głową nie przebijesz...

Komentarz

Panie Łukaszu!
            Faktem jednak jest to, że w ostatnim czasie widzimy bardzo dużo postów edytowanych przez Pana.
            Posty te dotyczą Waszych zaniedbań oraz ostrzeżeń przed oszustami.

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
              Panie Łukaszu!
              Faktem jednak jest to, że w ostatnim czasie widzimy bardzo dużo postów edytowanych przez Pana.
              Posty te dotyczą Waszych zaniedbań oraz ostrzeżeń przed oszustami.

Edycji jest więcej, ale nie są edytowane teksty z zarzutami. Edytuję słownictwo typu "złodzieje", "oszuści", "Pani/Pan jest chory psychicznie", usuwam wklejoną treść rozmów z komunikatora, ujawnione dane osobowe, reklamy i spam itp. To wszystko elementy, które są niezgodne z regulaminem. Za komunikację w imieniu Systemu Trans odpowiada inny moderator, który - jak widzę - odpowiada na różne Państwa zarzuty tak szybko, jak to możliwe. Ja ze swojej strony działam jedynie porządkowo, nie ingeruję w treść merytoryczną, a jedynie reaguję na przykłady łamania regulaminu.

Jeszcze odnośnie wątku o ostrzeżeniach przed oszustami: używanie sformułowań typu "oszust", "złodziej" itp. jest niezgodne z prawem. Za definiowanie, czy osoba/firma faktycznie jest oszustem, odpowiadają sądy. My na forum świadomie usuwamy tego typu słownictwo i jako moderator zawsze proszę, aby nie używać takich zwrotów, mimo oczywistych emocji.
              Ostatnio edytowany przez Łukasz Maślanka (531257); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tu się Pan myli, po osoba pokrzywdzona ma prawo otwarcie powiedzieć, że została oszukana.

Komentarz

Pracuję...
                X