Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cenzura na maxa!!!

Czemu Szanowny Super Moderator zamknął temat o Rinko? Niewygodnie się czytało? Dla kogo to forum jest, dla nas , czy dla Was? Nie cenzurujecie wpisów, nie kasujecie wpisów???? Ano taaaaaaaaaaaaak, to przecież tylko usterka techniczna, a temat sam się zamknął.

No właśnie, dlaczego temat Rinco Limited nagle został zamknięty?
    Panie Łukaszu Maślanka, proszę o wyjaśnienie!

Komentarz

Faktycznie Ale zawsze temat metod weryfikacji nowych firm i zasłanianiem się UOKiK można kontynuować tutaj....

Komentarz

Zamieszczone przez Zobacz posta
        No właśnie, dlaczego temat Rinco Limited nagle został zamknięty?
        Panie Łukaszu Maślanka, proszę o wyjaśnienie!
        Potwierdzam: temat został zamknięty - wypowiedzi w większości były niezgodne z tytułem tamtej dyskusji. Jeśli mają Państwo zastrzeżenia do weryfikacji kont - zapraszam serdecznie do dyskusji w sekcji "Dyskusje ogólne o Systemie Trans.eu". Sekcja "Opinie o kontrahentach w Systemie Trans" służy do rozmowy o firmach wartych lub niewartych polecenia, a nie do debaty o weryfikacji firm. Pozdrawiam.

Komentarz

• Dawid Matuszewski (314807)
          Dawid Matuszewski skomentował/a
          Editing a comment
          Jak nie miał związku jak miał i to bardzo mocny związek. Nieuczciwy kontrahent - który dostał od was autoryzację. Proszę wykazać na jakiej podstawie otrzymał dostęp do giełdy. Jak był jeszcze aktywny profil to nie widziałem dokumentów potwierdzających prawdziwość firmy. Czy osoba wnioskująca o dostęp została sprawdzona pod kątem prawnym? Czy rzeczywiście należy zgłosić to do UOKiK i ich poprosić o odniesienie do sprawy?

To co, mam dzwonić do tego UOKiK? Czy raczy Pan wyjaśnić?

Komentarz

Panie Łukaszu!
          Wypowiedzi dotyczyły Rinco Limited oraz braku weryfikacji firm, które wpuszczacie na giełdę.
          W mojej ocenie wszystko razem jest ze sobą powiązane a więc Pana odpowiedź w żaden sposób nie tłumaczy zamykania wątku.

Komentarz

Panie Łukaszu!
            Wypowiedzi dotyczyły Rinco Limited oraz braku weryfikacji firm, które wpuszczacie na giełdę.
            W mojej ocenie wszystko razem jest ze sobą powiązane a więc Pana odpowiedź w żaden sposób nie tłumaczy zamykania wątku.
            W części wszystko się zgadza, natomiast konto System Trans.eu udzieliłło odpowiedzi na pytania poruszane przez użytkowników. W dalszej części dyskusji w zamkniętym temacie pojawiały się już wątki, dla których na forum przeznaczone są inne sekcje tematyczne. Dyskusja zmierzała daleko poza temat zarówno tej jednej konkretnej sprawy, jak też całego wątku, w którym ów temat został otwarty. Dlatego zdecydowałem o jego zamknięciu. Przesyłam pozdrowienia!

Komentarz

• S.S.1
              S.S.1 skomentował/a
              Editing a comment
              W żaden sposób mnie Pan nie przekonuje.

Pan Łukasz chyba w jakimś Matrixie żyje. Mamy godzinę 15:12, on odpisał o 16:02 ), a ja o 15:12 już to czytam. Cuda i DZIWY na tym forum!!!!

Komentarz

A co najgorsze, Pan Łukasz nie odniósł się do Waszych pytań, Asi i Dawida.

Komentarz

A co najgorsze, Pan Łukasz nie odniósł się do Waszych pytań, Asi i Dawida.
                Drogi Panie, moim zadaniem na forum jest dbać o przestrzeganie regulaminu, a także porządkować dyskusje. Podkreślę raz jeszcze, że nie wypowiadam się w imieniu Systemu Trans.eu ani w sprawach z nim związanych. Moja aktywność na forum jest czysto regulaminowo-porządkowa i tej roli ściśle się trzymam. Przykro mi, że moje wcześniejsze wyjaśnienia dotyczące zamknięcia tematu Pana nie satysfakcjonują. Raz jeszcze pozdrawiam.
                Ostatnio edytowany przez Łukasz Maślanka (531257); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• S.S.1
                  S.S.1 skomentował/a
                  Editing a comment
                  Panie Łukaszu.
                  Zamyka Pan wątki, w mojej ocenie bezpodstawnie.
                  Edytuje Pan od groma wypowiedzi.
                  Znikają posty.
                  Czy tak ma wyglądać forum?

Tylko Pan uważa, że dyskusja w wątku Rinco wybiegła poza temat.

A do czego ma się odnieść? Do oczywistych oczywistości i przyznać się do tego co wyrabiają? Przecież nie zrobi tego to jest jasne bo wyleci z roboty i to z hukiem na dyscyplinarce. Nawet komputerowy twór `system Trans.eu` - maszyna, boi się odpowiadać wprost bo mu dyski twarde sformatują i jedyny angaż w muzeum dostanie jako eksponat. Nie dostaniemy rzeczowych odpowiedzi na pytania, na które owe odpowiedzi są znane. Trzeba mieć potężne jaja żeby wziąć na siebie tę odpowiedzialność i zmierzyć z klientami, których przecie się tak szanuje...

Komentarz

S.S.1 zniknął jeden post, za co przeprosiłem autora, bo naprawdę nie mam pojęcia, co się z nim stało. Zamknięty został jeden wątek, znają Państwo przyczyny, mówiłem o tym wprost: dyskusja była nie na temat i nie zanosiło się, aby wróciła na odpowiednie tory. Jako moderator mam prawo do podejmowania takich decyzji. Jeśli chodzi o edytowanie, to posty są edytowane w obszarach, gdzie występują treści niezgodne z regulaminem: wyzwiska, cytowanie rozmów z komunikatora, podawanie danych osobowych, obelgi, groźby, przekleństwa. I z tym zadaniem też wiąże się moja rola moderatora. Natomiast zapewniam, że nie są to ingerencje arbitralne i wedle "widzimisię", a takie, które opierają się na regulaminie Forum, do przestrzegania którego wszyscy jesteśmy zobowiązani. Pozdrawiam!

Komentarz

• S.S.1
                    S.S.1 skomentował/a
                    Editing a comment
                    Proszę poczytać wypowiedzi innych osób zamieszczone wyżej, jakże odmienne od Pana.

Nikt, poza Panem nie uważa, że powinien Pan zamykać wątek Rinco.
                    Pan podaje przyczyny i nie dostrzega, że nikt się z Panem jak dotąd nie zgadza.

Tak z ciekawości, proszę powiedzieć tu Nam wszystkim wprost, jakich synonimów słowa oszust/złodziej możemy używać tu na forum?

Oszust - « np. w odniesieniu do osoby czerpiącej korzyści z przekrętów »
                  aferał, aferowicz, aferzysta, aparat, arcyłgarz, bajerant, bałamutnik, ciemięzca, ciemiężyciel, cinkciarz,
                  cwaniak, defraudant, drapieżca, grabieżca, hiena, hochsztapler, kanciarz, kiciarz, kombinator, krętacz,
                  krwiopijca, kuglarz, lichwiarz, łgarz, łupieżca, łupigrosz, macher, malwersant, manipulant, manipulator,
                  matacz, miglanc, nabieracz, naciągacz, natręt, odrzyskóra, oszukaniec, paskarz, pasożyt, pijawka,
                  przestępca, przywłaszczyciel, sęp, spryciarz, szachraj, szakal, szalbierz, szarlatan, szuler,

Chyba, że ma Pan inne określenie na osoby które nie płacą ludziom za pracę/usługi, gdzie często trzeba angażować w sprawę sąd, prokuraturę, komorników?

Czekam na odpowiedź.

Komentarz

Pozdrawiam Pana Super Moderatorka :/

Komentarz

Tak z ciekawości, proszę powiedzieć tu Nam wszystkim wprost, jakich synonimów słowa oszust/złodziej możemy używać tu na forum?

Oszust - « np. w odniesieniu do osoby czerpiącej korzyści z przekrętów »
                      aferał, aferowicz, aferzysta, aparat, arcyłgarz, bajerant, bałamutnik, ciemięzca, ciemiężyciel, cinkciarz,
                      cwaniak, defraudant, drapieżca, grabieżca, hiena, hochsztapler, kanciarz, kiciarz, kombinator, krętacz,
                      krwiopijca, kuglarz, lichwiarz, łgarz, łupieżca, łupigrosz, macher, malwersant, manipulant, manipulator,
                      matacz, miglanc, nabieracz, naciągacz, natręt, odrzyskóra, oszukaniec, paskarz, pasożyt, pijawka,
                      przestępca, przywłaszczyciel, sęp, spryciarz, szachraj, szakal, szalbierz, szarlatan, szuler,

Chyba, że ma Pan inne określenie na osoby które nie płacą ludziom za pracę/usługi, gdzie często trzeba angażować w sprawę sąd, prokuraturę, komorników?

Czekam na odpowiedź.
                      Najlepiej żadnych. Rozumiem emocje, ale to sądy orzekają, kto jest oszustem, a kto nie, Panie Dawidzie. Na forum nie chcemy takich oskarżeń, mimo oczywistych emocji.

Komentarz

Pracuję...
                      X