Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dawid Matuszewski (314807)
    rozpoczął temat POSZUKIWANI!!!PILNE!!!

POSZUKIWANI!!!PILNE!!!

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie? Łukasz Maślanka oraz System Trans.eu. Czy ktoś ma jakiekolwiek info odnośnie wymienionych? Mija już prawie tydzień jak nie mam z nimi kontaktu, nie udzielają się na forum, milczą. Bardzo się martwię, że prawdopodobnie coś im się stało, albo co gorsza unikają kontaktu. Wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek informacje proszę o w miarę poważny kontakt tu na forum.

Pogrążony w rozpaczy
    Forumowicz

• Panie Łukaszu, padło o wiele więcej zapytań w dużo ważniejszych dyskusjach, niestety jak zwykle, są one bagatelizowane i zsuwane na dalszy plan. Odnoszę wrażenie, że macie nadzieję, że wszyscy o nich zapomną i zginą śmiercią naturalną jak wiele innych rozmów tu zaczętych. Pamiętam, jak na początku istnienia tegoż jakże młodego forum zapewnialiście, że chcecie być godnym partnerem do rozmów, że nie będziecie uciekać od największych problemów, ba sami nakłanialiście nas do aktywności, wzywaliście do podejmowania trudnych spraw. A teraz co mamy? 117 użytkowników online. 39 zalogowany(ch) oraz 78 gości - aktywnie udziela się może z 5-10 osób (nie liczę uczestników forumowego Allegro, po to się po prostu nie liczy). Zadeptaliście to miejsce w zalążku, nim zaczęło się w ogóle kształtować, swoim monopolistycznym tokiem rozumowania wyparliście stąd ludzi z ogromną wiedzą, doświadczeniem i chcących służyć pomocą. W imię czego? Ano mówię - w imię spokoju i konserwatywnego porządku, w imię uciszenia tego, co dla was niewygodne. Ot nie służyło to idealnemu wizerunkowi firmy przed nowymi potencjalnymi klientami. Bo jakże by to wyglądało, gdyby któryś z nich zobaczył przez przypadek ilu degeneratów tu kryjecie i jakim praktykom przyzwalacie. Przecież ma być ładnie, schludnie, jak w szwajcarskim zegarku. Z tą różnicą, że w szwajcarskich zegarkach nie ma oszukanych części...

• Łukasz Maślanka (531257)
    odpowiedział(a)
    Dziękuję za troskę, mam się dobrze i jestem na forum, jak zwykle dbając o porządek. Kwestię działu Hyde Park poruszaliśmy już wcześniej, podobnie jak temat przesuwania wątków w odpowiednio dopasowane miejsca, więc tym razem pozwolę sobie jej nie poruszać. Pozdrawiam!

Zostaw komentarz:

• Dawid Matuszewski (314807)
    commented on 's reply
    No i niewidzialny człowiek przyczynia się do pogłębienia mojej rozpaczy. Zamiast pomóc, szkodzi...Ehh ci niewidzialni ludzie.

• S.S.1
    odpowiedział(a)
    Ja nie mam info, ale najwyraźniej "niewidzialna rączka" przeniosła Pana temat z dyskusji ogólnych do działu Hyde Park, czyli tam, gdzie prawie nikt nie zagląda.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X