Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowa wersja 3,2

Testujemy Właśnie zacząłem korzystać z nowej-ale czy pozbawionej starych błędów wersji komunikatora. Nadal (z automatu )przypisywana jest data rozładunku w trzy dni po dacie załadowania - a mialo tego nie być ;logicznym jest wyładunek w dzień po załadunku.dla ładunków zgłaszanych na dzień kolejny data rozładunku jest zbieżna z datą załadunku.;też warte korekty. I to samo od kilku wersji zapytanie ,,czy chesz dodac kolejną wiadomośc ,,?po umieszczeniu oferty ,czy nikt tego nie sprawdza? Trans jako komunikator-fajnie ,proponuje otworzyć zakładkę jak uruchomić rozmowy głosowe za pośrednictwem komunikatora,oraz nowy watek na forum -komunikacja głosowa i tam wpisywać swoje uwagi co dogłosowego systemu komunikowania. Kolejny zauważony problem statystyki liczba zamieszczonych ofert w oknie informacja o firmie (podane ilości oczywiście dotyczą wiadomości zamieszczonychw ciągu roku -a nie miesiąca. Niestety nie mogę korzystać z archiwum rozmów(czy to tylko mój problem )proszę o informacje. Jak rozumiem każde konstruktywne uwagi wpłyną na szybszy rozój transa.

niestety kolejny przykład błędu Liczba wysłanych wiadomości na giełdę (w ciągu ostatnich 365 dni): 93108 Liczba wiadomości z ostatniego miesiąca: 0 Średnia liczba wiadomości w miesiącu: 93108 Data rejestracji: 27-07-2009 Data autoryzacji: 28-07-2009 Ostatnie logowanie: 16-09-2009 Transakcje: 0 (0-Przewoźnik / 0-Zleceniodawca data rejestracji i ilośc łądunków mówią same za siebie. Pozdrawiam informatyków tworzących tę aplikację

Komentarz

Masakra. Nie działa wybór oferty, nie działa archiwum, nie działa szukaj osoby o funkcji "oceny firm" nie wspomnę.

Komentarz

Twoje rozmowy o ofertach: StyleSheet] [JsScript]

Komentarz

acha no i to : Liczba wysłanych wiadomości na giełdę (w ciągu ostatnich 365 dni): 93108 Liczba wiadomości z ostatniego miesiąca: 0 Średnia liczba wiadomości w miesiącu: 93108 Ale to już wiecie.

Komentarz

No i jeszcze żeby poczytać TransRisk firmy to mozna tylko pomarzyć.

Komentarz

I dzisiaj następny kwiatek: kontrachent nie może pobrać z mojej zakładki dokumentów bo się po prostu nie otwiera zakładka.

Komentarz

Pracuję...
              X