Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gielda, cos jest nie tak

kiedy klikam na nazwisko kogos kto zglasza ładunek wyskakuje okienko bez tekstu standardowego ze pytam o ten ładunek, czy to wróci ?? czy ja mam cos zle ustawione?

U mnie jest to samo. Własnie miałam napisać. Pytam o ładunek a ktoś mi odpowiada" ?" Więc wpisuję o jaki ładunek chodzi.Strata czasu.

Komentarz

NIE BYŁO TEKSTU STANDARTOWEGO TYLKO PUSTE OKNO. A POZA TYM JAK ZAMKNĘŁAM OKNO ROZMOWY I PYTAŁAM KOGOŚ INNEGO O ŁADUNEK TO MI SIE W OKNIE ROZMOWY POJAWIŁA ROZMOWA Z POPRZEDNIĄ OSOBĄ.

Komentarz

Zamieszczone przez Iwona
        NIE BYŁO TEKSTU STANDARTOWEGO TYLKO PUSTE OKNO. A POZA TYM JAK ZAMKNĘŁAM OKNO ROZMOWY I PYTAŁAM KOGOŚ INNEGO O ŁADUNEK TO MI SIE W OKNIE ROZMOWY POJAWIŁA ROZMOWA Z POPRZEDNIĄ OSOBĄ.
        Mam dokładnie to samo Nikt niewie o co biega

Komentarz

mam to samo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

A poza tym W ustawieniach wiadomosci z reguły zaznaczam : -włączone pobieranie nowych wiadomosci -pokazuj wyskakujące okno z wiadomosciami -pokzuj wiadomosci z monitoringu -pokazuj wiadomości a aktualnego filtra -mrugaj ikoną przy zegarku -tylko nowe wiadomosci z monitoringu Ni za bardzo działa funkcja z małym okienkiem . Nie wyskakuje okno z nowymi wiadomosciami, a jak wyskakuje to oprócz wiadomosci z aktualnego filtra ( w tym wypadku ustawiłam ładunki międzynarodowe) wyskakują również wolne pojazdy.Dzisiaj małe okienko z nowymi wiadomosciami wyskoczyło kilka razy a teraz juz nie wyskakuje. W głównym oknie giełdy włączyłam ładunki międzynarodowe PL-EU . Poza ładunkami miedzynarodowymi pojawiają się równiez ładunki krajowe. Po ustawieniu monitoringu PL-EU znikają ustawienia w oknie głównym-trzeba ustawiać ponownie filtr. Chciałabym aby filtr współpracował z monitoringirm. Chciałabym również aby wrócił guzik "pobierz nowe wiadomości". W tej chwili giełada akualizuje sie automatycznie ale co bedzie jak ta funkcja np. sie zawiesi? W "starej" wersji często sie zawieszała.

Komentarz

Acha i jeszcze jdno Gdy mam okno główne giełdy zminimalizowane a pojawi sie małe okno z nową wiadomoscią to po powiększeniu głównego okna giełdy znika małe okno. Chciałabym aby zostało.

Komentarz

Zamieszczone przez Iwona
                A poza tym W ustawieniach wiadomosci z reguły zaznaczam : -włączone pobieranie nowych wiadomosci -pokazuj wyskakujące okno z wiadomosciami -pokzuj wiadomosci z monitoringu -pokazuj wiadomości a aktualnego filtra -mrugaj ikoną przy zegarku -tylko nowe wiadomosci z monitoringu Ni za bardzo działa funkcja z małym okienkiem . Nie wyskakuje okno z nowymi wiadomosciami, a jak wyskakuje to oprócz wiadomosci z aktualnego filtra ( w tym wypadku ustawiłam ładunki międzynarodowe) wyskakują również wolne pojazdy.Dzisiaj małe okienko z nowymi wiadomosciami wyskoczyło kilka razy a teraz juz nie wyskakuje. W głównym oknie giełdy włączyłam ładunki międzynarodowe PL-EU . Poza ładunkami miedzynarodowymi pojawiają się równiez ładunki krajowe. Po ustawieniu monitoringu PL-EU znikają ustawienia w oknie głównym-trzeba ustawiać ponownie filtr. Chciałabym aby filtr współpracował z monitoringirm. Chciałabym również aby wrócił guzik "pobierz nowe wiadomości". W tej chwili giełada akualizuje sie automatycznie ale co bedzie jak ta funkcja np. sie zawiesi? W "starej" wersji często sie zawieszała.
                dokladnie mi tez brakuje guzika. przynajmiej mialem wrazenie ze cos nowego bedzie jak sie wiadomosci pobieraly, cyferki zmienialy cos sie dzialo...

Komentarz

Zamieszczone przez Mateusz
                  kiedy klikam na nazwisko kogos kto zglasza ładunek wyskakuje okienko bez tekstu standardowego ze pytam o ten ładunek, czy to wróci ?? czy ja mam cos zle ustawione?
                  Błąd został przyjęty. Pracujemy nad jego wyeliminowaniem.
                  Zamieszczone przez Iwona
                  Błąd został przyjęty. Prace w toku.
                  Zamieszczone przez Iwona
                  [...] Chciałabym również aby wrócił guzik "pobierz nowe wiadomości". W tej chwili giełada akualizuje sie automatycznie ale co bedzie jak ta funkcja np. sie zawiesi? W "starej" wersji często sie zawieszała.
                  System pobierania ofert został napisany praktycznie od zera. Cały proces możecie Państwo obserwować po naciśnięciu przycisku "Stan pobierania" w oknie giełdy. Tam są i cyferki, i paski postępu. Wiadomości pobierają się raz na 60 sekund i od dłuższego już czasu (podczas naszych wewnętrznych testów) nie zaobserwowaliśmy problemów, które dotyczyły poprzednich wersji programu. Rozumiem obawy, ale proszę, dajcie nowej dystrybucji ofert szansę

Komentarz

jesli chodzi o to pojawianie się tresic to zauwązyłem że jesli rozmawiamy z osobą który używa nowej wersji wszystko jest oki problem pojawia się tylko w przypadku rozmowy nowa wersja - stara co ciekawe jesli klikniemy 2 raz na imieniu i nazwisku osoby z którą rozmawiamy to tresc wiadomosci pojawi się oto przykład : Krzysztof Chuderski - 11 lutego 2009 12:46 Wybrano temat rozmowy - ALL -> ALL jaka stawka ? Wybrano temat rozmowy - Rozmowa o ofercie ładunku PL Gdańsk -> PL Bydgoszcz jaka stawka ?

Komentarz

U mnie dokładnie ten sam problem się pojawia, trochę to uciążliwe, gdyż każdorazowo trzeba ręcznie dopisywać o jaki ładunek chodzi
                      Zamieszczone przez Krzysztof
                      jesli chodzi o to pojawianie się tresic to zauwązyłem że jesli rozmawiamy z osobą który używa nowej wersji wszystko jest oki problem pojawia się tylko w przypadku rozmowy nowa wersja - stara co ciekawe jesli klikniemy 2 raz na imieniu i nazwisku osoby z którą rozmawiamy to tresc wiadomosci pojawi się oto przykład : Krzysztof Chuderski - 11 lutego 2009 12:46 Wybrano temat rozmowy - ALL -> ALL jaka stawka ? Wybrano temat rozmowy - Rozmowa o ofercie ładunku PL Gdańsk -> PL Bydgoszcz jaka stawka ?

Komentarz

ja tez to mam, tragedia...
                        Zamieszczone przez Paweł
                        Zamieszczone przez Iwona
                        Mam dokładnie to samo Nikt niewie o co biega

Komentarz

Tych usterek niestety nie można wyeliminować zdalnie. Zostaną usunięte wraz z nową instalką. Nie obiecuje, ale poprawiona instalka powinna być jutro. Defekty te są już przeprogramowane i czekają na kompilację. Każda uwaga, propozycja czy informacja o błędzie jest sprawdzana i odnotowywana. Dziękujemy za liczne zgłoszenia.

Komentarz

u mnie też w okienku nie pojawia się tekst o propozycji ladunku, mam dosyc wpisywania, kazdemu o co mi chodzi...zrobcie cos z tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

jak chce zglosic ładunek ze jest nieaktualny, to mi bład jakis wyskakuje i pyta czy mam "debugować" (cokolwiek to znaczy).... bład: 30 oczekiwano obiektu i o co tu chodzi?

Komentarz

Pracuję...
                              X