Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PROBLEM ZE ZGŁOSZENIE DŁUZNIKA!

NIE MOGĘ ZGLOSIĆ DŁUZNIKA, BO MI CIĄGLE wyskakuje komunikat "Nieprawidlowe lub puste hasło sesji", JA CHCE STARA WERSJE PROGRAMU!!! PRZYWRÓĆCIE JĄ NA STRONE DO ZAINSTALOWANIA. Nadmienie, że nie można inaczej zglosić dłużnika, niż za pomocą giełdy... tragedia

Zamieszczone przez Irina
    NIE MOGĘ ZGLOSIĆ DŁUZNIKA, BO MI CIĄGLE wyskakuje komunikat "Nieprawidlowe lub puste hasło sesji", JA CHCE STARA WERSJE PROGRAMU!!! PRZYWRÓĆCIE JĄ NA STRONE DO ZAINSTALOWANIA. Nadmienie, że nie można inaczej zglosić dłużnika, niż za pomocą giełdy... tragedia
    Jest do sciagniecia ze stronki. Wersja 2.4

Komentarz

to niech mi pan powie w ktorym miejscu na stronie, bo jakos nie widze i kolega z dzialu windykacji Logintransa stwierdzil, ze tez nie widzi, a jeszcze rano ponoc był link
      Zamieszczone przez Ścibor
      Zamieszczone przez Irina
      Jest do sciagniecia ze stronki. Wersja 2.4

Komentarz

Zamieszczone przez Irina
        Dostęp do usługi może być czasowo utrudniony bez względu na rodzaj komunikatora którym się posługujemy. Utrudniony dostęp spowodowany jest pracami modernizacyjnymi nad tą funkcjonalnością. Za wynikłe z tego niedogodności przepraszamy.

Komentarz

to niech pan powie kiedy ten dostep zostanie odblokowany?????????? miesiac po terminie mam fakture i nie moge sie doprosic pieniedzy i inaczej niz na gieldzie nie moge zglosic dlugu- paranoja

Komentarz

Pracuję...
          X