Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyszukiwarka kontaktow we własnej bazie

cos na styl NAszej klasy mam bardzo duzo kontaktow na transie i zanim czasem znajde osobe z ktora chce rozmawiac troche mija czasu, spowodowane jest to tym ze mimo iz znam firme to kontakty sa ułożone od PPHU FHU..... itp a tak wpisujac kilka liter nazwiska wyskoczylyby propozycje. to byloby super!

zgadza sie to jedna z najbardziej potrzebnych nowinek

Komentarz

Pomysł jest niezly, ale może Pan sobie posortować kontakty wg nazwy wyświetlanej czy nazwiska.. moze tak będzie prosciej.

Komentarz

wtedy pojawia się problem że ktos pomylił rubryki imię / nazwisko

Komentarz

Pomysł z wyszukiwarką bardzo dobry, szukanie wśród własnych kontaktów często pożera wiele cennego czasu

Komentarz

Zamieszczone przez Mateusz
            cos na styl NAszej klasy mam bardzo duzo kontaktow na transie i zanim czasem znajde osobe z ktora chce rozmawiac troche mija czasu, spowodowane jest to tym ze mimo iz znam firme to kontakty sa ułożone od PPHU FHU..... itp a tak wpisujac kilka liter nazwiska wyskoczylyby propozycje. to byloby super!
            pomysł warty rozpatrzenia... na razie polecam sortowanie według nazwy: firmy/nazwiska/nazwy wyświetlanej/transID. Posługując się tymi filtrami znalezienie osoby/ firmy jest dużo prostsze nawet na liście gdzie rekordziści mieli po 1000 kontaktów.

Komentarz

Jwdnakże mam jeszcze jedno poważne zastrzeżenie do wspomnianych list kontaktów zapisanychw komunikatorze Trans. Dokładnie chodzi mi o exportowanie i importowanie kontaktów z zapisanych plików. Problem wygląda następująco: posiadam dziesiątki potrzebnych mi kontaktów i są one posegregowane na konkretne grupy wg znanego mi klucza: np 1, 2, 3 Gdy postanawiam zapisać owe posegregowane kontakty do pliku, a następnie wczytać je ponownie do komunikatora trans mozecie zauważyć iż segragacja którą dokonaliśmy wcześniej znikła. Wszystkie kontakty mamy na jednej liście. Wtedy niestety nie są mi one już przydatne (niestety przydatne mi są jedynie pogrupowane kontakty) Apel do Działu informatycznego: czy moglibyście coś z tym zrobić aby furnkcjonowało ono jak na wzór znanego nam wszystkim GG. gdzie jak sobie pogrupuje i wczytam na serwer, wszystkie ustawienia po imporcie są zachowane ?

Komentarz

Pracuję...
              X