Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beta Trans !!!!

mam Betę Trans od paru dni ! musze pisać za każdym razem o jaki ładunek chodzi, bo oczywiście nie wchodzi "samo", parę razy dziennie trzeba resetować kompa, bo "tnie" się trans, przy okazji blokując mi wszystkie inne programy na komputerze! jestem zmęczona taką pracą !!!! wracam do starej wersji !!!!

Mi wczoraj na zwyklym transie nie wklejało odnośnika do frachtu. Poza tym w okinku filtra nie bylo widac opisu ładunku.

Komentarz

a ja myślałam, że może jakiegoś wirusa złapałam, bo też koszmarnie zawiesza się wszystko!!! Nowa wersja jest tragiczna!!!
      Zamieszczone przez Joanna
      mam Betę Trans od paru dni ! musze pisać za każdym razem o jaki ładunek chodzi, bo oczywiście nie wchodzi "samo", parę razy dziennie trzeba resetować kompa, bo "tnie" się trans, przy okazji blokując mi wszystkie inne programy na komputerze! jestem zmęczona taką pracą !!!! wracam do starej wersji !!!!

Komentarz

no właśnie o to chodzi - nie widać opisu ładunku !!! podwyższać stawki za abonament to zarząd Logintransu chce, ale żeby zrobić w końcu porządek w oprogramowaniu - to już nie koniecznie...ile można pisać i prosić ????? oprócz p. Paszkiewicza, to nawet i nikt telefonu nie chce odebrać !!!!!!! ręce opadają !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Joanna
          U mnie identycznie, opis ładunku wyświetla się okazjonalnie i ręcznie dopisuję o co mi chodzi...

Komentarz

Dokładnie tak: brak informacji o ładunku, nie wiadomo, czego dotyczą pytania i odpowiedzi innych użytkowników, a zawiesza się to cholerstwo częściej niż stara wersja. Właśnie przed chwilą migało mi kilka kopert, otworzyłam jedno i wszystko się zawiesiło, tak więc musiałam zamknąć całego Transa. Sorry, ludzie, że nie odpowiedziałam! Nawet nie wiem, kto do mnie pisał.

Komentarz

BETA=MASAKRA 3 DNI JĄ MIAŁAM I NIE WYTRZYMAŁAM NERWOWO ,WŁASNIE WRÓCIŁAM DO POPRZEDNIEJ ( WIDOCZNIE NIE WSZYSTKO CO NOWE JEST LEPSZE)

Komentarz

Przy betawersjach błędy się zdarzają. Informacja o ładunku już powinna działać. Stabilność też wraca do poziomu równowagi. W ciągu kilku dni, dzięki Państwa pomocy zresztą, wersja którą Państwo testujecie powinna być sprawna i gotowa dla komfortu pracy.

Komentarz

informacja o ładunku nie działa !!!

Komentarz

jest 13:25 po raz czwarty musiałam zresetować komputer !

Komentarz

pani Asiu, ja powróciłam po 9 już do starej wersji, ... szkoda nerwow, naprawdę. ja już nie chce byc Betatesterem bo to grozi samookaleczeniem sie bądz okaleczeniem innych

Komentarz

MsgDefault_ActNotUse show_doc_your_mess moje ładunki dziszejszy komunikat

Komentarz

Zamieszczone przez Krzysztof
                          ja mam to samo..

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
                            Zamieszczone przez Krzysztof
                            ja mam to samo..
                            Tymczasowa przerwa działania opcji dodawania nowych ofert wynikająca z prac technicznych nad systemem. Prace trwały około jednej godziny. W przypadku aplikacji Beta takie sytuacje mogą się zdarzyć, są to najczęściej krótkotrwałe przerwy w działaniu funkcjonalności aplikacji.

Komentarz

Pracuję...
                            X