Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WERSJA BETA PO RAZ 3

3 raz zakładany temat tu na tym forum ponieważ ktoś jest tak strasznie miły i za każdym razem GO WYWALA. BETA- NIE STABILANA , NIE DOPRACOWANA . Po kilku dniach na tej wersji można popaść w nerwicę , komp się wiesza . Ogólnie mówiąc COŚ WAM NIE WYSZŁO!!!!!!!!!!!!

Popieram ! kto z użytkowników widzi temat : Beta Trans ? - bo ja - nie !

Komentarz

no własnie ja tez dzisiaj sie zdziwiłam, kiedy po raz kolejny chciałam w nerwach napisać, co myślę o "ekstra nowości", która się ciągle zawiesza!!! odinstalowałam tą beznadziejną wersję i powróciłam na stare śmieci, bo szlag trafiał od wpisywania o jaki ładunek mi chodzi osobie ktora nie korzysta z nowej wersji oraz od zawieszania sie ciagle wszystkiego... porażka porażka i jeszcze raz porażka... może najpierw trzeba bylo przetestować to na wlasnym sprzecie w dziale Logintransu?...

Komentarz

Kochani... chyba uwagi odnosnie Trans 3.0 Beta w dziale Betatesterzy...

Komentarz

Temat ten też będzie przeniesiony. Niektórym betatesterom zniknął dostęp do działu "BETATESTERZY" - osoby które dostęp miały a w tej chwili go nie widzą, proszone są o kontakt.

Komentarz

Zamieszczone przez Ścibor
            mam nowa wersje Beta i nie mam na Forum tego dzialu, zniknął .........

Komentarz

Zamieszczone przez Joanna
              Zniknął nie tylko z nowej wersji, ze starej też.

Komentarz

Zamieszczone przez Iwona
                Zamieszczone przez Joanna
                Zniknął nie tylko z nowej wersji, ze starej też.
                Forum ma jedną wersję.

Komentarz

tym bardziej jest to dziwne

Komentarz

No nie , kończę rozmowę na transie z jedna firmą , otwieram okienko innej a tam ta rozmowa wklejona hmmmmmmmm i co teraz bo nie chce się wykasować

Komentarz

nic nie musi Pani robić - druga osoba nie dostanie tej wypowiedzi. Już zostało zgłoszone do poprawek.

Komentarz

Na starej wersji tez wystepuje ww problemy...

Komentarz

Porażka własnie przed chwila odinstalowałam betę i wgrałam starego transa. Muli strasznie komputer. Osoby ktore w ofertach są widoczne po otworzeniu okienka z rozmową okazuje się że są niedostępne. Poza tym rozmawiałam z jakąs osobą na temat ladunku, potem chciałam inną zapytać o ładunek a rozmowa ktorą prowadziłam wczesniej automatycznie widoczna była w okienku nowej osoby, klikajac na inne osoby dzialo się to samo. Nie da się na tym pracować. Nie mam czasu na testowanie wersji beta bo przez niestabilne i błedne działanie, masa ładunków umyka mi przed nosem. To nie na moje nerwy.

Komentarz

Pracuję...
                          X