Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Okienko rozmowy + monitoring

w starej wersji jak rozmawiałem z Kowalskim i zamknąłem okno rozmowy to gdy on ponownie do mnie napisał w oknie rozmowy była widoczna cała nasza rozmowa bez konieczności zerkania do archiwum teraz za każdym razem okienko jest czyste 1) Bardzo to utrudnia gdy prowadzi się kilka – kilkanaście rozmów naraz bo nie można zamknąć okienka tylko pasek jest ciągle zabity 2) Nie wiem jak innym ale nie raz zdazy mi się z rozpędu zamknąć okienko którego nawet nie chciałem zamykać obecnie musze od razu sięgać do archiwum a to niestety działa bardzo bardzo wolno w starej wersji jak rozmawiałem z Kowalskim i zamknąłem okno rozmowy to gdy on ponownie do mnie napisał w oknie rozmowy była widoczna cała nasza rozmowa bez konieczności zerkania do archiwum teraz za każdym razem okienko jest czyste 1) Bardzo to utrudnia gdy prowadzi się kilka – kilkanaście rozmów naraz bo nie można zamknąć okienka tylko pasek jest ciągle zabity 2) Nie wiem jak innym ale nie raz zdazy mi się z rozpędu zamknąć okienko którego nawet nie chciałem zamykać obecnie musze od razu sięgać do archiwum a to niestety działa bardzo bardzo wolno Jeśli chodzi o monitoring nadal co jakiś czas zamiast pojawiać się tylko wybrane wiadomości wskakuje cała giełda I jeszcze jedno jeśli mam rozwinięty np. monitoring z gdańska ustawione według zgłoszenia to nowe wiadomości nie pojawiają się – trzeba dopiero zwinąć i rozwinąć I jeszcze jedno wiadomości w monitoringu powinny być zawsze wyświetlane według zgłoszenia Jeśli chodzi o monitoring nadal co jakiś czas zamiast pojawiać się tylko wybrane wiadomości wskakuje cała giełda I jeszcze jedno jeśli mam rozwinięty np. monitoring z gdańska ustawione według zgłoszenia to nowe wiadomości nie pojawiają się – trzeba dopiero zwinąć i rozwinąć I jeszcze jedno wiadomości w monitoringu powinny być zawsze wyświetlane według zgłoszenia

W nowej wersji nie moge pobrac dok. danej firmy

Komentarz

Pracuję...
    X