Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Branża » Poszukiwany !!!-marcin ślipko Z Wrocławia

szukam jakiegoś kontaktu z tym ,,naciagaczem" albo z jego bratem Driuszem - podobno ma swoje samochody-może przez niego uda się do dorwać - czy ktoś może mi pomóc????

Dołączem się do tej prośby, sam z nim "walczę" już od pewnego czasu, liczne telefony ponaglenia doprowadziły do wpłaty części zaległości, aby mnie na chwilę uciszyć. Nieco pożniej okazało się, że telefonów już nie odbiera, korespondencje poczta do mnie wraca z dopiskiem "nie odebrano w terminie". A próby windykacji przez Timocom są nieskuteczne, gdyż już wczesniej go wyrzucili z tej giełdy. Więc też jestem zainteresowany jego dalszymi losami

Komentarz

Zamieszczone przez Renata
      szukam jakiegoś kontaktu z tym ,,naciagaczem" albo z jego bratem Driuszem - podobno ma swoje samochody-może przez niego uda się do dorwać - czy ktoś może mi pomóc????
      Nam wiszą jedną fakturę- tutaj na forum ktoraś z Pań zamiescila nr 0502-615-943- jak zadzwonilam odebrla i powiedzial ze wpłacil- ale do tej pory kasy na koncie nie ma

Komentarz

Czy Marcin Ślipko to firma "ALLINE-TRANS" z Wrocławia???????? Jesli tak to jest on w 1 lidze naciagaczy co nie płaca!!!!!!!!!

Komentarz

Pracuję...
        X