Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Branża » Oliwer Trans Z łodzi Zniknął Z Komunikatora Trans.......

Smutny obraz rzeczywistości,,, termin zapłaty za fakturę minął z końcem grudnia 2004 roku,, na moje zapytanie po trzech miesiącach po terminie dowiedziałem się od szefowej firmy tylko tyle abym zmienił ton i przy okazji zostałem wyzwany od "gównojadów" ( byłe pracownice firmy powiedziały że to ulubione określanie przewoźników przez szefową ale to tak na marginesie ) po wystosowaniu odpowiedniego pisma otrzymałem odpowiedź od pana Piotra Włodrczyka iż mają przejściwe problemy z kontrahentem,,że dostali czek który jest bardzo ciężko zrealizować w polsce ale sprawa jest wyjaśnina i w ciągu trzech tygodni wymagana płatniość zostanie uregulowana,,,,,,, mijają kolejne dwa miesiące i każde moje zapytanie o zapłatę zbywane jest milczeniem lub kpiącą odpowiedzią ludzi tam zatrudnionych, a to że kasa przyszła że już wychodzi, a to że właścicieli nie ma i zapewne wyjechali za pana kasę na urlop, a wogóle to co to za kasa że się upominam, dostałem wiele iformacji oczerniających firmę T.G. której nie znam i dla mnie jest to zupełnie bez związku, a w efekcie tego firma OLIWER znikneła z komunikatora aby pojawić się pod nazwą EUROLIWER GROUP,,, nie dajcie się nabrać ci sami ludzie te same telefony,,, ale zapewne za długi OLIWER TRANS nie odpowiadają,,,,,

HM.To przykre,że utworzenie"spedycji" jest w Polsce takie proste.Dlatego frachty poszły na łeb po wejściu Polski do EU.Co będzie dalej...nie wiem,ale nie wygląda nasz narodowy transport najlepiej skoro stawki za km oscylują w granicach 1,5 zl-2,5 zl/km.Już się mówi,że będzie podwyżka paliw.

Komentarz

Witam Panie Dariuszu, mieliśmy już okazję poznać się telefonicznie, jeśli chce Pan zobaczyć następny pokaz elokwencji Pana Włodarczyka z Firmy Oliwer-Trans alias Euroliwer Group , zapraszam do Działu "Transport" temat pod tytułem "EUROPEGAZ" POZDRAWIAM Małgorzata Wiśnik

Komentarz

...pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi .........

Komentarz

Pan Włodarczyk przez prokuraturę w Łodzi jest ścigany za oszustwo. Sprawa toczy się od dwóch lat w Sądzie w Łodzi. Kombinuje jak ko ń pod górę. Trzeba przyznać , że sędzia robi wszystko , aby mu pomóc.Wisi mi 14,500 zł

Komentarz

widzę po wpisach że pan Włodarczyk to znana postać w Łodzi,,,,, mam nadzieję że w nie długim czasie sprawa się wyjaśni i takie firmy zostaną wykluczone z grona normalnych uczciwych ludzi prowadzących działalność. nie ma jak sie poślizgać na kasie przwoźnika zwalając na nie uczciwych pracowników, pozdrawiam panie Andrzeju i myślę że wcześniej czy później wyrwiemy kasę .

Komentarz

Firma Oliwer trans zniknęła z TIMOCOM,ale jest firma EUROLIWER-GROUP adres Tuszynek majoracki Nr timo 039691 i w dalszym ciągu widnieją tam jako spedytorzy p.Michalski p.Michalsk p.Wiśnik itd.Jak to możliwe żeby taka firma mogła kożystać z TimoCom.

Komentarz

Zamieszczone przez Anna
                Firma Oliwer trans zniknęła z TIMOCOM,ale jest firma EUROLIWER-GROUP adres Tuszynek majoracki Nr timo 039691 i w dalszym ciągu widnieją tam jako spedytorzy p.Michalski p.Michalsk p.Wiśnik itd.Jak to możliwe żeby taka firma mogła kożystać z TimoCom.
                Informuję wszem i wobec , że M.Wiśnik oraz E. Szuszkiewicz nie są pracownikami firmy OLIWER-TRANS skąd zwolniły się w dniu 31.03.2005 ( na własna prośbę )a tym bardziej firmy EUROLIWER GROUP, która powstała po ich odejściu. Pozostawienie naszych nazwisk w TIMOCOMie jest bezprawne i niezgodne z prawdą. Wg naszych informacji również pani Michalska i pan Michalski nie są pracownikami tych firm.

Komentarz

Oliver-Trans Timo Nr. 033286

Komentarz

Trans ID 2521-1 Euroliwer i bardzo ciekawe Timo Nr.39691 Pan Wlodarczyk i Adres niemieckie firma Berger Transport GmbH .......wyrwac chwasty i rozdeptac robactwo Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Andrzej
                      Pan Włodarczyk przez prokuraturę w Łodzi jest ścigany za oszustwo. Sprawa toczy się od dwóch lat w Sądzie w Łodzi. Kombinuje jak ko ń pod górę. Trzeba przyznać , że sędzia robi wszystko , aby mu pomóc.Wisi mi 14,500 zł
                      Panie Andrzeju może niech pan sie najpierw sam zastanowi czy pan płaci przewoźnikom bo ja z pana firmą walczyłam ponad pół roku o zapłate aż w końcu dokonaliśmy kompensaty.Jeśli ma pan ochote zapytać się mnie w jakiej to było firmie proszę o tel.chętnie panu przedstawie pana zadłużenia wobec firmy z krórej sie przeniosłam do EUROLIWR-GROUP.Niech pan najpierw sam zacznie płacić dopiero oczernia innych !!! Pozdrawiam :-)

Komentarz

Pracuję...
                      X