Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Branża » Nieuczciwy Kontrahent

Pilnie potrzebuję informacji o Panu Arkadiuszu Popławskim z Kolbud, który ani nie odbiera telefonów, ani nie płaci za fakturę z miesiąca stycznia!!!!!! Jednocześnie ostrzegam wszystkich przed tym Panem!!!!!!!!!Proszę o pomoc!!!!!!!!!!! Nawiasem mówiąc, kontakt z Nim nawiązałam właśnie przez Trans- wielka szkoda. Proszę mi pomóc odzyskać swoje pieniądze.

Zamieszczone przez Sylwia Piechocińska
    Pilnie potrzebuję informacji o Panu Arkadiuszu Popławskim z Kolbud, który ani nie odbiera telefonów, ani nie płaci za fakturę z miesiąca stycznia!!!!!! Jednocześnie ostrzegam wszystkich przed tym Panem!!!!!!!!!Proszę o pomoc!!!!!!!!!!! Nawiasem mówiąc, kontakt z Nim nawiązałam właśnie przez Trans- wielka szkoda. Proszę mi pomóc odzyskać swoje pieniądze.
    Witam.Miałem wątpliwą przyjemnośc pracować z tym panem , jeden jedyny raz , jezyk tego pana pozostawił dużo do życzenia, jak równiez sposób wyrazania się oraz podejście do całokształtu sprawy.pozdrawiam.

Komentarz

Witam ja terz mam ten sam problem z tym gościem co pan mam ni zapłaconą fakturkę z grudnia i terz nie odbiera telefonów

Komentarz

Może wobec tego zbierzemy się razem i coś wymyślimy????

Komentarz

Przecież nie możemy ciągle dawać zarabiać oszustom!!!!

Komentarz

Muszę Panią zmartwić ale na tym Panu przejechaliśmy się już parę lat temu.Zalecam wszystkim nie wdawanie się w jakiekolwiek interesy z tą firmą. Niesolidna i nie płaci.

Komentarz

To może niech BOTM coś zacznie robić z takimi firmami. Zatrzyma licencję ,OCP albo wyślijcie kogoś z Wołomina.

Komentarz

Jeżeli jest przewoźnikiem to na podstawie dokumentów można wystąpić do BOTM o sciagnięcie należności z zabezpieczenia i o odebranie licencji.

Komentarz

PROSZĘ NAPISAĆ JAKĄ FIRMĘ REPREZENTUJE TEN PAN, MAM KLIENTA O TYM NAZWISKU I DLATEGO BARDZO POPROSZĘ O WIĘCEJ DANYCH. POZDRAWIAM

Komentarz

Pana arka znam od kilku lat jak jeszcze był kierowcą u swojego ojca i kiedys na bobrownikach pożyczyłem mu 300 marek na paliwo ale potem wszyscy kierowcy wiedzieli że to ja od niego pozyczyłem i to nie 300 tylko 500 i przaz długi czas pana arka dopadła amnezja ale pewna mila pani pomogła mi i pan arek odzyskał w cudowny sposób pamięc

Komentarz

firma tego pana - podobno SPEDYCJA-IMPORT-EXPORT A . POPŁAWSKI (w/g poprzednich postów)

Komentarz

Pracuję...
                      X