Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Branża » Monte Sp.z.o.o.

CZY MOŻĘ KTOŚ MA JAKIEŚ WIADOMOŚCI NA TEMAT TEJ FIRMY WISZĄ MI ZA FAKTURĘ Z WRZEŚNIA 2004 I NIE MOGĘ ICH NAMIERZYĆ ZMIENILI JUŻ DWA RAZY ADRES

Nam też wiszą pieniądze, ale przepadli gdzieś bez wieści.

Komentarz

heh ta firma już nie istnieje, podobno potem zamienili sie w Linea ale takowa tez juz nie istnieje

Komentarz

Mi też wiszą pieniądze z wiosny 2004 roku podałem do windykacji ale na razie cisza windykator mówił mi że są bardzo komunikatywni że pomału zapłacą bo mają problemy ale widać że winykatora też wykiwali bo pieniędzy w dalszym ciągu nie ma

Komentarz

niestety juz od monte czy Linea nie ma szans na ściagniecie nalezności, już nie istnieja

Komentarz

o ile wiem spółka z o.o. nie może przestać istnieć możliwe jest ogłoszenie upadłości ,lub likwidacja po wczesniejszym uregulowaniu wszystkich zobowiazan ale to załatwia sie przez sąd ,a z tego co wiem oni nie oglosili upadlości ,ani nie zlikwidowali społki ,takżę monte czy linea istnieją i nadal odpowiadają za swoje zobowiązania

Komentarz

hmmmmm ...... bardzo miozliwe ale sluch o nich zaginal. A co do tego uregulowqnia platnosci to chyba nie dokońca tak jest ... chyba.

Komentarz

rozmawiałem z windykatorem i mówi że spółka odpowiada swoim majątkiem umuwiłem się na spotkanie z windykatorem na poniedzieli to będę wiedział więcej

Komentarz

z tego co wiem Linea (byle Monte) jak oglaszala upadlośc to wysylalal zawiadomienia ze nalezności moga oddac w "sanitarce" Znaczy chyba proponowali pierdoly typu krany umywaliki itd. A czy im to wyszlo to cholera wie..

Komentarz

pogoń tego windykatora , bo jest cienki. Wlaściciele firmy Monte i Linea sprzedali firmy , a jednocześnie sprzedALI WIERZYTELNOSCI firmie windykacyjnej za 10%. Proponuje zadzwonić pod nr tel 058 3216664 p. Plata ,policjant w Gdańsku . Jest zainteresowany(podobno) właścicielami

Komentarz

To walka z wiatrakami.

Komentarz

Pracuję...
                      X