Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zabezpieczenia forum...

Przydało by się popracować na zabezpieczeniem tego forum, żeby osoby niezalogowane nie mogły zamieszczać tutaj żadnych idiotycznych informacji...

Już się nad tym pracuje.

Komentarz

Inna sprawa - czasem po zalogowaniu na forum w nagłówku widzę tylko opcje "Strona główa - Szukaj - Wyloguj" a niedostępna jest opcja modyfikacji profilu. Dlaczego?

Komentarz

Zamieszczone przez Paweł
        Inna sprawa - czasem po zalogowaniu na forum w nagłówku widzę tylko opcje "Strona główa - Szukaj - Wyloguj" a niedostępna jest opcja modyfikacji profilu. Dlaczego?
        Prawdopodobnie taki stan już zostanie. Jeśli chodzi o zmianę danych osobowych (co gwarantuje Państwu ustawa), należy to robić za pomocą TRANS'a. Wszystkie wprowadzane tam zmiany będą już niedługo odzwierciedlane rówież na tym forum.

Komentarz

Zamieszczone przez Robert
          Zamieszczone przez Paweł
          Prawdopodobnie taki stan już zostanie. Jeśli chodzi o zmianę danych osobowych (co gwarantuje Państwu ustawa), należy to robić za pomocą TRANS'a. Wszystkie wprowadzane tam zmiany będą już niedługo odzwierciedlane rówież na tym forum.
          Ale szkoda, że nie można dodać swojego avatara...

Komentarz

wlasnie mozna ale problem jest z tym ze avatr musi miec pewne wymiary (chyba 60x60) wiekszy nie da sie zaladowac

Komentarz

Zamieszczone przez Paweł
              Zamieszczone przez Robert
              Zamieszczone przez Paweł
              Ale szkoda, że nie można dodać swojego avatara...
              tylko nie wiem czy zauważyliście ,że na to forum można wejść bezpośrednio z przeglądarki www. {http:/nettur.rst.com.pl/!forum } każdy domorosły hacker który przypadkiem trafi na adres www. I o jakiej ochronie danych osobowych my tu mówimy!!!! Nie wiem czy to forum nie ma dziur w php.Bo przecież do poziomu admina można się dostać /ponoć?/ wstawiając jakieś tagi odpowiednio napisane. /wiedza zaczerpnięta z własnych żródeł/ Wczoraj przez przypadek wcisnąłem "zapomniałem hasła" i wysłałem adres email na który ma przyjść nowe hasło i przyszło owszem tylko ,że z poziomu transa nie mogę już otworzyć forum i właśnie w tym momencie korzystam z przeglądarki www /Admin popracuj nad tym/ Na szczęście admin już zablokował opcję rejestracji z poziomu forum,bo np wczoraj krążył już jakiś koles o nicku "hacker" Ja osobiście nie mam nic przeciwko nazwie użytkownika,ale nie chciał bym żeby nagle o godzinie 3 nad ranem zadzwonił do mnie jakiś ******** koleszka i sobie żarty stroił. Admin możesz to jakoś wszystko skomentować?

Komentarz

Widzę ,że admin działa tylko mam prośbę nie zmieniaj mojego avasta bez konsultacji ze mną /ok?/ ! ! ;--(

Komentarz

Dostęp przez WWW jest włączony celowo, lecz bardzo łatwo możemy to zablokować. Rozważane są jednak możliwości, by forum było dostępne z poziomu WWW, a pisanie nowych postów możliwe wyłączanie za pomocą komunikatora.

Komentarz

Pracuję...
                  X