Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rozwój Trans-a » Data Załadunku I Gotowości Samochodu I Możliwość Wybo

Poruszałem już ten temat z konsultantem logintransu, ale bez echa. Wpisując ładunek czy wolny samochód nie ma miejsca na wpisanie, a może raczej nie jest wymuszone wpisanie daty gotowości samochodu czy ładunku jest tylko data, do kiedy dana oferta ma „ widnieć na tablicy ” bardzo często a nawet prawie zawsze brak tej informacji. Druga sprawa to możliwość wybierania kilku opcji z filtra w tej chwili można wybrać tylko jedną i tak wybierając np. „ wolne ładunki międzynarodowe od 1,5 do 3,5 tony „ nie widzę nic więcej a chciałbym widzieć np. „ wolne ładunki międzynarodowe od 3,6 do ..... tony „ Zaznaczam, że w obu opisanych przypadkach mam ustawione wyskakujące małe okienko.

hmmmm co do wpisu kiedy auto jest gotowe do jazdy albo ladunek do odebrania to można to wpisać w opisie

Komentarz

właśnie można ale nie trzeba i w tym cały problem bo żadko kto wpisuje

Komentarz

co do filtrów to zgadzam się powinna być też informacja co do ilości palet oczywiście wymuszona. mam pojazdy np.24 ep 20 ep i musze obdzwonić wszystkich zamiast mieć dokladną informacje, również jeżeli chodzi o m3 .

Komentarz

Mi też brakuje mozliwości wyboru kilku opcji, szczególnie co do krajów. Można wybrać np. z Polski do albo wszystkie kraje (co nie ma sensu, bo np. na wschód nie mam pozwoleń), albo tylko jeden (co dla mnie zdecydowanie za mało). Brakuje też informacji o możliwości innego typu auta, więc kazdy początek mojej korespondencjoi zaczyna się od "a czy na chłodnię mozna to załadować" :-) I dlaczego nie mogę w tej wiadomości zacząć od nowej linii nowego zdania???

Komentarz

Pracuję...
          X