Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• marek.malinowski16
    rozpoczął temat Mobilny internet w kraju i zagranicą

Mobilny internet w kraju i zagranicą

Chciałbyś zagranicą korzystać z internetu to zapraszam na www.infoneto.pl

• Paweł Ożarowski (21678)
    odpowiedział(a)
    Na Polskę tylko aero2

Zostaw komentarz:

• piotr.pawlowski18
    odpowiedział(a)
    moze w mobilnym internecie to też jest martwy sezon

Zostaw komentarz:

• pawel.michalski29
    odpowiedział(a)
    To normalne.Martwy sezon.Jeśli chodzi o mały transport ,bo na tym się troche znam.Nie wiem jak na duże. W tamtym roku to chyba aż do marca nie było co robić. Zastanawiające jest tylko to,że i w grudniu nie było pracy na małe auta. Pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• artur.czarniecki24
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Paweł
    Witam, jestem początkującym spedytorem (we własnej firmie jedno osobowej, brakuje mi mentora :-) ) i zaopserwowałem zmniejszenie liczby wystawianych transportów w styczniu w porównaniu do poprzedzających miesięcy (pracuje od kwietnia) i to o jakieś 80-90%, chce zapytć czy to co sezonowe (co roczne) wahanie czy to nie zwykła sytuacjia. Z góry dzieki za odpowiedz.
    Po pierwsze to pytania nie zadaje sie gdziekolwiek, bo z mobilnym internetem to ma niewiele wspolnego. Po 2 to styczen zawsze musi sie rozkrecic.

Zostaw komentarz:

• pawel.kurowski16
    odpowiedział(a)
    Witam, jestem początkującym spedytorem (we własnej firmie jedno osobowej, brakuje mi mentora :-) ) i zaopserwowałem zmniejszenie liczby wystawianych transportów w styczniu w porównaniu do poprzedzających miesięcy (pracuje od kwietnia) i to o jakieś 80-90%, chce zapytć czy to co sezonowe (co roczne) wahanie czy to nie zwykła sytuacjia. Z góry dzieki za odpowiedz.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X