Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dla zdesperowanych przewoźników i spedytorów

http://katalog.onet.pl/7955,szpitale...tryczne,k.html Kazdy desperat coś dla siebie powinien wyszukać

Zlot 2011 proponuję w którymś z tych kurortów .

Komentarz

dobry pomysł bo słyszałem ze mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe i gwarantują wykwalifikowany personel dla swoich pensjonariuszy. Tylko chyba jest jeden minus trzeba ponoć jakieś testy wstępne przejsć.

Komentarz

Panie Radku, wszyscy przejdziemy przez te testy na 5+, bo przecież tylko chorzy psychicznie chcą się dziś zajmować transportem
        Zamieszczone przez Radoslaw
        dobry pomysł bo słyszałem ze mają bardzo dobre warunki mieszkaniowe i gwarantują wykwalifikowany personel dla swoich pensjonariuszy. Tylko chyba jest jeden minus trzeba ponoć jakieś testy wstępne przejsć.

Komentarz

Zamieszczone przez Katarzyna
          Panie Radku, wszyscy przejdziemy przez te testy na 5+, bo przecież tylko chorzy psychicznie chcą się dziś zajmować transportem
          Zamieszczone przez Radoslaw
          CAŁKOWICIE popieram -już zbieram kase na KAFTAN BEZPIECZEŃSTWA dla siebie oczywiście

Komentarz

http://allegro.pl/item903271758_kaft...cja_49_90.html długo nie będzie musiał Pan zbierać - równowartość jednej flaszki

Komentarz

nie bedzie ten kaftanik tam potrzebny ,oni dają gratis swoim pensjonariuszom ubranie

Komentarz

a myslalem ze tylko ja jestem desperat proponuje utwozyc grupe wsparcia

Komentarz

Pracuję...
                X