Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.
X
  • Sortowanie
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• BSK Transport i Spedycja Włocławek POZEW ZBIOROWY

Witam

Poszukuje osób oszukanych przez firmę BSK Transport i Spedycja z Włocławka. Moja współpraca z owa firma trwała ok. 6 tygodni, po czym zrezygnowałam z ich usług. Auta staly po 4 dni, a pseudo spedytor nie byl w stanie znalezc ladunkow. Niedawno uplynal termin platnosci moich faktur, jako ze kontakt z firma tak poprzez Trans jak i maila okazal sie zerowy, zlozylam faktury do windykacji.
    W odpowiedzi dostalam od firmy BSK 2 faktury na kwote ok 3500PLN za przeprawy promowe i 12 not obciazeniowych. Tak BSK Transport i Spedycja zarabia na swoje utrzymanie. Pan MM co rusz daje ogloszenia na Olox, ze poszukuje przewoznikow do wspolpracy, oferujac fikcyjne warunki a rzeczywistość okazuje sie inna.
    Chcialabym nawiazac kontakt z osobami, ktore tak jak ja zostaly oszukane przez ta firme. Moja sprawę napewno przekieruje do Sadu a gdyby odezway sie inne osoby w podobnej sytuacji mozna by zalozyc pozew zbiorowy. Dokumenty jakie posiadam sa do wgladu. Odpowiem na Transie, telefonicznie lub mailowo.

Pracuję...
X